Katelyn Runck to amerykańska zawodniczka federacji WBFF Pro Fitness Model. Oprócz tego pracuje dla wielu marek sportowych i firm odzieżowych jako modelka. Co więcej, Katelyn jest również trenerką i pomaga wielu kobietom osiągnąć cel w postaci wymarzonej sylwetki. Motywuje swoją stale rosnącą rzeszę fanów poprzez przesłanie, by wierzyć w siebie, podejmować wyzwania i skupić się na dążeniu do swoich celów. 

Katelyn łączy różne metody treningu, aby zachować szczupłą i estetyczną sylwetkę. Łączy trening cardio wraz z podnoszeniem ciężarów, co pomaga jej utrzymać odpowiednią ilość tkanki tłuszczowej. Zakres powtórzeń przy ćwiczeniach siłowych wynosi od 8 do 12 powtórzeń na serię, których wykonuje od 3 do 5. Pilnuje też przerw pomiędzy ćwiczeniami i dba o to, by nie trwały zbyt długo.

Podczas przygotowań do zawodów Katelyn stosuje standardową dietę dla zawodniczki. Jej posiłki są wysokobiałkowe, dokładnie wyliczone i bez niezdrowych dodatków. Katelyn powiedziała, że gdy zaczęła ćwiczyć, szybko przekonała się, że dzięki treningom siłowym i odpowiedniej diecie może pięknie przekształcić całe swoje ciało. Dzięki zaangażowaniu udało jej spełnić marzenie - zbudować idealną sylwetkę i stać się profesjonalną zawodniczką. Cieszy się też z tego, że może pomóc innym wdrożyć zdrowy styl życia. Według niej wszystko sprowadza się do odpowiedniego nastawienia i sposobu myślenia.

 

Komentarze (5)
cynik75

Ryj z plastiku.

5
ojan

Ale talia świetna!

1
lordknaga

kierowniku, tam jest blad w pierwszym akapicie, w srodkj textu...


"Co więcej, Katelyn jest również trenerką i pomaga wielu kobietom osiągnąć w postaci wymarzonej sylwetki."

2
Possible

Ani ona ładna, ani pociągająca. Wygląda jak manekin.

3
ProSatan

Wyszła nieźle na tych zdjęciach, mimo że widać że plastik na twarzy i milion filtrów. Na profilu w mediach wygląda do tego dużo bardziej koniaście :D

4