SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cichociemny/Dziennik

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
mnie przy kółku bolą barki więc najlepiej w sklepie zobacz, czy możesz wykonywać te ćwiczenie :P

a co do spowalniania ruchu. mogę robić po 30 sekund góra i 30 sekund dół, ale mi nie chodzi o taki trening bo nie przepadam za takim. raczej będę się przymierzał do jakiś innych ćwiczeń po 15-20 ruchów z niewielkimi przerwami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
I tak też uczynię Panowie. W sklepie sobie ogarnę i jak będzie cacy to kupię :D

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
to w końcu będziesz coś ćwiczył :>?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Na tą chwilę to nie mam pojęcia. Nie bardzo wiem, co tak naprawdę jest mi potrzebne w tym momencie, co mógłby dać mi sport. Jakiegoś konkretnego takiego celu obecnie nie mam. Miał być ten szpagat. Byłem całkiem dobrze już rozciągnięty co na wspinaczce się ogromnie przydało, ale szpital strasznie mnie z rytmu wybił. Nigdy bym nie pomyślał, że głupi tydzień spędzony w nim - tyle jest w stanie zmienić.

Jak tak teraz sobie myślę, to jeżeli zacznę trenować, to raczej z założeniem, że "chcę być zdrowym i silnym facetem" (tak, to cytat XD). Przy czym przez tą siłę mam na myśli po prostu przyzwoite umiejętności jak nawet głupie 50 pompek, których teraz pewnie bym nie zrobił. Zwyczajna możliwość stawienia czoła klasycznym problemom dnia codziennego.

Także na tą chwilę wiele mi do szczęścia nie trzeba. Przewiduję, że w drugim semestrze (od lutego) mógłbym coś popróbować i tak też uczynię prawdopodobnie.

Tylko że jeszcze muszę odwiedzić z milion lekarzy, bo chociaż nie choruję, to jednak... Nie jest dobrze XD No i czeka mnie zabieg prostowania nosa moi drodzy :D

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na głowę żeś upadł? że zabieg prostowania nosa?

Jak tylko lekarz pozwoli Ci, ćwicz, bo później będziesz tego żałował, że nie zacząłeś wcześniej itd... itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
poza prostowaniem nosa, po co chcesz odwiedzać "z milion lekarzy" nie będąc chorym?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Muszę iść na zabiegi fizjoterapeutyczne. Do psychiatry się zapisać (nie pytajcie XD). Do dentysty (ale to w ramach takiego projektu "Toruń olśniewa uśmiechem", do którego się zapisałem). No i myślę, czy rzeczywiście nie mam czegoś z szyją (będąc w szpitalu pytali się mnie czy nie miałem jakiegoś urazu z nią związanego i ostatnio mi się przypomniało ile razy ta szyja próbowała przetrwać pod gilotyną któregoś z kumpli XD no i rzeczywiście mnie nakur... boli)

A tak na marginesie panowie - dzisiaj przegrałem ze swoją drużyną, której byłem kapitanem - debatę oksfordzką, w której próbowaliśmy bronić tezy, że "sport to zdrowie". Liceum Akademickie pojechało nieźle XD A tak się ładnie postarałem :C

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
słabo się staraliście. No chyba błąd popełniliście skupijąc się tylko na sporcie zawodowym,to z góry byliście na straconej pozycji

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
No właśnie staraliśmy się bardzo. Pokonali nas w dużej mierze doświadczeniem :/ I wcale się nie skupialiśmy na sporcie zawodowym. Generalnie też duże znaczenie miało tutaj takie ogólne wrażenie, a moich "wspólników" ewidentnie pożarł stres. No ale nie jest takim wstydem przegrac z mistrzem zeszłorocznych debat. Tym bardziej, że to była nasza pierwsza :D

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
Mam pytanko - jak robisz dipy ? Masz jakiś domowy sprzęt do tego? W sensie, ja też ćwiczę w domowych warunkach i do tej pory jak próbowałem to było na dwóch szafkach - przysuwałem jedną szafkę do drugiej. Ale że nie było za co złapać - to robiłem na pięściach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba.. Plan

Następny temat

Zamiana ćwiczeń na inne - pomoc

WHEY premium