SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cichociemny/Dziennik

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Niestety, tak wygląda starsze pokolenie. Znam to.
Wyprani z ambicji, wiecznie niezadowoleni z życia, wmówiono im że tylko wyższa szkołą daje dobrą pracę, brak zainteresowań. Do życia wystarczy żarcie i TV.

To źle że się poddajesz, gdy ktoś wchodzi do pokoju. Musisz im pokazać, że dla Ciebie to znaczy więcej. 3m się.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
No coś w tym jest, może pewnego dnia się przełamię, chociaż do dzisiaj zawsze umiałem tak dobrac porę, że było ok. No ale zobaczy się. Póki co rozważam wrócenie do Lafaya, chociaż kurcze nie wiem czy jest sens jeżeli prawdopodobnie w styczniu będę chodzic do CW. No ale może coś wykombinuję...

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
bo kiedyś wyższe szkoły zapewniały dobrze płatne prace. Kiedyś wyższe szkoły kończyli naprawdę zdolni, kiedyś był to prestiż. Z tym że kiedyś nie było szkół prywatnych... Teraz magistrem zostaje każdy,wiec i tytuł ten stracił na wartości.
A c do wyprania z ambicji i prowadzenia "kanapowego stylu życia". Tu już kwestia indywidualna. Na forum można podejrzeć dzienniki wielu "starszych osób" które niejako mocno różnia się od opisanego przez was przykładu.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2014-12-23 22:30:22

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Też znam wiele starszych ambitnych osób. Ale niestety widzę, jak wygląda średnia. Chociaż może to domena tych mniejszych miast. Nie wiem.

EDIT: Dobra, zarządzam koniec spamu. Nie róbmy tu koledze bajzlu. :P

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2014-12-23 22:32:07

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
jak dla mnie zdecydowanie za chudo ale Ty jako wspinający się z masą musisz uważać...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Ano chudo, chudo. Ogólnie rzecz biorąc planuję jakąś masę zrobic i tutaj oscyluje w granicach 70 kg. Będę wyglądał bardziej jak człowiek i będzie więcej do rzeźbienia i budowania siły oczywiście :D. No ale muszę coś wymyślec, żeby skądś tą masę wziąc, bo nawet "Dieta na każdą kieszeń" ze spisu treści jest dla mnie za droga, a na samych kanapkach w domu raczej nic nie zrobię...

@Edit: Ważę 63kg, więc brakuje mi 7. Myślicie, że da radę to zrobic przy moim znikomym budżecie? (99% wydaję na wspinaczkę) Właściwie to nie mam budżetu, ale może od taty bym coś wyciągnął, chociaż to pewnie góra kilka złotych by było tygodniowo/miesięcznie, no ale zawsze coś. Actimelek (osoba, która mnie wprowadziła na to forum) radził żebym rano jadł płatki owsiane z mlekiem (wydaje się całkiem tanie) i jeszcze twaróg pół tłusty, a do tego jakieś warzywa, owoce (czasami coś tam się znajdzie w domu). Dorzucilibyście coś do tego? Chciałbym tak chociaż 1 kg miesięcznie nabrac, nie wiem czy to dużo, czy mało?

Zmieniony przez - Cichociemny w dniu 2014-12-24 09:40:05

Zmieniony przez - Cichociemny w dniu 2014-12-24 09:46:06

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Twaróg wcale taki tani nie jest, patrząc na cenę białka po przeliczeniu.

Nie wiem, ja osobiście polecam jajka, w każdej formie. ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
No jajka w sumie często mam w domu, ale tak naprawdę jedyne co umiem zrobic, to je ugotowac normalnie XD Kucharz to ze mnie nie jest...

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Gotowane i jajecznica na zmianę! Już masz urozmaicenie.
Jak się nauczysz robić omlet to potem już z górki. Omlet możesz zrobić i na słodko i na słono, na mokro i na sucho. Można nieźle kombinować, smak zawsze inny, a wartości odżywcze zachowane.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba.. Plan

Następny temat

Zamiana ćwiczeń na inne - pomoc

WHEY premium