SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cichociemny/Dziennik

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 60
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 60
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
rzezuch1993
napisz jeszcze w 5-ciu miejscach to na pewno każdy Ci pomoże...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 60
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ja dzisiaj kupiłem magnez + B6, B12 i coś tam jeszcze. Specjalnie dobrane pod zmęczenie bo strasznie śpiący jestem w ciągu dnia niezależnie od tego ile śpię.
Zdecydowanie trzeba pomyśleć o konsumowaniu większej ilości warzyw i nieprzetworzonych produktów.
A na Ciebie jak działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Powiem Ci, że w kwestii bycia śpiącym to u mnie to wygląda tak, że jak mam wstać do szkoły to to jest istne piekło, ale jak już się uda to jestem od razu wyspany i gotów do boju (jak jeszcze uporam się z ciężką myślą, że muszę dojechać do szkoły, przeboleć wszystkie lekcje i wrócić).

Jak na mnie działa... Hmm... Mimo powyższego faktu dot. wstawania to jednak czuję się troszkę bardziej pobudzony, ale naprawdę znaczące działanie, które moim zdaniem mają te tabsy na mnie, to brak skurczów, oraz tak naprawdę nic mnie nie bolało na ostatnim Lafayu, podczas gdy na przedostatnim byłem jednym wielkim skurczem i kontuzją.

Jakby była kasa to z pewnością bym bardziej sobie zróżnicował posiłki, ale jeszcze przez jakieś dwa miesiące z hakiem muszę żyć na dosłownie samych kanapkach i ryżem po treningu :D

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Trening 6 - 12.01.2015
Rodzaj: FBW, Lafay


Przebieg:

Rozgrzewka:
To co zwykle+
pompki klasyczne: 15 10
przysiady: 15

Trening właściwy:
B1 (25s): 7 7 7 7 7 7 (25s) | 7 7 7 7 7 7
A3 (25s): 7 7 7 7 7 7 (25s) | 7 7 7 7 7 7
A2 (25s): 7 7 7 7 7 7 (3m) | 7 7 7 7 7 7
C1 (25s): 7 7 7 7 7 7 (3m) | 7 7 7 7 7 7
EP (25s): 7 7 7 7 7 7 (25s)| 7 7 7 7 7 7
EL (25s): 7 7 7 7 7 7 (3m) | 7 7 7 7 7 7
F (25s): 7 7 7 7 (3m) | 7 7 7 7
G (25s): 12 12 12 12 12 12 (1.5m) | 13 12 12 12 12 12
H (25s): 3 3 3 3 3 3 (1m) | 3 3 3 3 3 3
K2 (1m): 14 14 14 | 14 14 14

Stretching:
jutro

Playlista:
Dzisiaj pozytywnie, po polsku :D Odwrotna kolejnosc była swoją drogą XD

Lady Pank - Sztuka latania
Lady Pank - Zamki na piasku
T.Love - Warszawa
Chłopcy z placu broni - Kocham wolnosc
Wilki - Baśka
Ryszard Rynkowski - Jedzie pociąg z daleka
Golec uOrkiestra - Pędzą konie
Perfect - Chcemy byc sobą
Myslovitz - Długosc dźwięku samotnosci
Mr.Zoob - Mój jest ten kawałek podłogi
Ivan i Delfin - Jej czarne oczy
Dwa plus jeden - Chodź pomaluj mój świat
Brygada Kryzys - To co czujesz, to co wiesz

Uwagi dot. ćwiczeń:
B1 (dipsy): do połowy możliwego zakresu ruchu (ramiona równolegle do podłoża).
A3 (pompki na podporze rąk, 45 cm): odległość między dłońmi wynosi 40 cm, opuszczanie do momentu dotknięcia klatką podpórki.
A2 (pompki na podporach dla nóg i rąk).
C1 (podciąganie podchwytem): zaczynam od wskoczenia na drążek; do połowy zakresu ruchu.
E (przysiady na jednej nodze): do połowy zakresu ruchu, lekko trzymając framugę etc.
F (przysiady z wyskokiem): do połowy zakresu ruchu przysiadu, starając się utrzymać możliwie pionowo, kolana lekko ugięte przy skoku.
G (brzuszki): uda pod kątem prostym do podłoża
H (unosy nóg w zwisie na drążku): nogi ugięte w kolanach,brzuch cały czas napięty
K2: stojąc na palcach opuszczać się zginając ręce w łokciach do momentu dotknięcia przedramionami i głową ściany na wysokości około 150 cm (wysokość położenia dłoni)

Uwagi dot. treningu:
UDAŁO SIĘ!!! Nie wiem jak mi się to udało, ale kurcze... Czuję się świetnie :D Lafay mi skrzydeł dodaje ^^ Przy dipsach (które jak wiadomo są u mnie takim cwiczeniem, od którego zależy, czy trening będzie kompletny czy nie) odczułem całkiem mocny ból mięśni obręczy barkowej, ale dałem radę.

Uwagi dot. ogółu mojej aktywności:
JEST MOC! NASTĘPNY W ŚRODĘ!

Zmieniony przez - Cichociemny w dniu 2015-01-12 20:28:20

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Z czasem ból ustąpi, przez jakiś czas może on być naprawdę duży.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13318
śledzę dziennik i ciesze się z jakości jego prowadzenie regularne wpisy to jest motywujące życzę dalszej wytrwałości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Dzięki :) Takie komentarze są ogromnie motywujące. Mając świadomość, że ludzie śledzą moje postępy i liczą na mnie dużo łatwiej jest podchodzić do każdego treningu i podejmować nowe wyzwania.

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba.. Plan

Następny temat

Zamiana ćwiczeń na inne - pomoc

WHEY premium