SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carnogenic

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 148 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1669
bodzio i jak Ci poszły te plecki pisz o tym specyfiku ;)0 Bo ja jak narazie nie bd brał zostawiam sobie do konkretnego cyklu który leci za miesiąc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7556
brać 60min przed treningiem jak jest na opakowaniu ? czy bezpośrednio przed lub 30min ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 148 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1669
myślę że tak jak na opakowaniu jest wskazane ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
60 minut - min 40 minut przed treningiem, produkt jest tak zrobiony żeby działał długo-falowo, lepsze treningi więcej można z siebie dać i lepsza pompa.

Biorąc 30 minut przed treningiem może się okazać, że w połowie treningu dopiero zacznie działać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
"Dałem wczoraj takiemu koniowi z siłowni i zadowolony na maksa był, mówi pompa dobra, wyżylenie dobre i trening mega Nogi z Plecami zrobił. "

a ile zjadl na raz? z 15 kaps pewnie? bo po jednej porcji to mogly go co najwyzej uszy poswedziec

produkt bedzie dzialal raczej w dluzszym horyzoncie czasowym bo poziom karnozyny wzrasta powoli /chyba, ze kogos pompuje 1g jablczanu argininy %)/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Kazam najpierw coś spróbuj, a potem dawaj relacje bo duzo ludzi brało jak przywiozłem próbki i wszyscy zadowoleni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1038
witam, ja wziołem w piątek przed treningiem pleców + kaptury.....i jestem bardzo zadowolony. bardzo fajna pompa i użylenie za.....te na koniec zrobiłem dwie serie na bica i masakra. naprawde polecam.
ps. aha i ja zazyłem 60minut przed treningiem......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Godzina przed treningiem jest optymalna, żeby wziąć carnogenic.
Zacząłem brać na FIBO.Trwa to już parę dni.Treningi te intensywne lżej przechodzę.Odczucia tzw.pompy dla mnie nie są priorytetem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7556
zazwyczaj godzine przed treningiem jem posiłek , moge spokojnie po posiłku odrazu wziąść carnogenic? czy lepiej przed posiłkiem? lub odczekać z 15min?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ja dzisiaj zjadłem posiłek i wziąłem z 10 minut później CarnoGenic - i bardzo długo się wkręcał, a kłucie po betaalaninie było znikome (jednak dodanie węglowodanów do betaalaniny niweluje kłucie).

Także, zjedz posiłek o węglach złożonych na 70 minut przed treningiem a na 40-45 minut przed wex Carnogenic.

Pokombinuj masz opakowanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko.

Następny temat

Katalog TREC

WHEY premium