SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY ODŻYWKI SĄ SZKODLIWE???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
"GLUKOZAMINE Z MSM... " podaj jak mozesz nazwe producenta zweryfikujemy jego uczciwosc

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
Ja ostanio przy okazji przeziebienia , poprosiłem o recepte na Zincas Forte . Padło pytanie po co mi to .
Powiediałem że do domowego ZMA , i musiałem tłumaczyć co to jest ZMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Jedno jest pewne
Naturalne jedzenie zawsze będzie lepsze niż jakakolwiek odzywka - nie ma takiej technologii która przewyższałaby nature niestety.
Inna sprawa - to "naturalnosc" produktow oraz cele do których dążysz...bo inaczej ma się sprawa z odzywkami dla sportowców - np białkiem - aby zoptymalizować np budowę mięśni - w okolicach treningu czy stanach mocno katabolicznych (poranek) a inaczej ma się białko do uzupełniania w ciągu dnia.
Jednym słowem - odżywki białkowe nie są 100% potrzebne - jednak przydają się i to bardzo - szczególnie w pewnych porach - i nie są niezdrowe tak jak sądzą lekarze.
Co prawda nie zawsze rzeczywiście producent pakuje do worka to co trzeba (nie oszukujmy sie) - dlatego też powinniśmy wybierać odżywki markowych i sprawdzonych firm.
W porównaniu jednak - pierś kurczaka vs porcja odżywki białkowej - skłądniam się w stronę kurczaka
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
kurczaka ale nie z marketu...

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nic nie jest optymalne :D

nawet dieta :D

obecnie bazuje na odzywkach bialkowych jako glowne !! :( zrodlo bialka
kwestia ekonomiczna oraz smakowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie chce mi sie rozpisywac i wyjasniac, ale w 100% rozumiem lekarzy i gdyby ktos mnie spytal o to samo, odpowiedzialbym podobnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 213
Kiedys slyszalam ze jakies krysztalki (chyba bialka) jesli spozywa sie bialko serwatkowe osadzaja sie w aorcie i powoduja choroby serca. To bylo dowiedzione przez amerykanskich lekarzy.
PS. moj brat jest doktorem i wyklada na harvardzie wiec nie klamalby w takiej sprawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511


Zmieniony przez - ziper69 w dniu 2005-04-15 21:18:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
A aspartam i acesulfam-k są zdrowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bezpieczeństwo w stosowaniu...

Następny temat

l-karnityna kilka pytan

WHEY premium