SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy już nie rosnę, czy konieczne są odżywki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1408

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Każdy piszę, że na początku nie trzeba niczego brać, bo organizm bardzo szybko sam się rozwija i na sucho można jechać, pół roku, rok. A po tym, czy trzeba coś brać, żeby otrzymywać nowe przyrosty masy mięśniowej i bić rekordy w wyciskaniu? Jeśli trzeba coś brać to co jest najlepsze, żeby przełamać stagnację i zacząć znowu progres jak na początku przygody z siłownią? Kreatyna mono? czy coś jeszcze? Jestem już po kilku cyklach kreatynowych, ile można jechać na kretce, żeby ciągle otrzymywać efekty? przecież w końcu musi przestać działać .

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
wybacz że w ten sposób, ale coś mi się z przeglądarką stało i dlatego w miejscu ankiety mam sam wiek

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402616
brac nic nie musisz,
moze wystarczyc modyfikacja diety czy treningu,

ale jezeli o suplach mowa to kreatyna bedzie tu najlepszym rozwiazaniem imo
a jak brałes juz krete to mozesz cos do niej dokladac jak np. beta alanine

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-04-03 22:37:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Yhm. A jak długo mogę jechać na kretce, żeby dawała ona, to co ma dawać, czyli przyrost masy i siły?
Trochę poczytałem o beta alaninie i najlepiej jest brać je razem prawda to?

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402616
chodzi Ci o dlugosc jedego cyklu czy po prostu na psestrzeni lat jak kreta bedzie dlugo działac?
dobrze jest brac razem wtedy, efekty sa lepsze ale mozna brac na zmiene, cykl na krecie a w przerwie ba i tak w kółko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
Zakłada się przeważnie że cykl na krecie trwa 8-12 tyg. 6 to wg mnie za krótko. BA można i do cyklu wrzucać, i pomiędzy cyklami. Ogrom kombinacji, możesz też prowadzić dłuższą suplementację. To samo z kretką - stała suplementacja. Najważniejsze to poznawać swoje ciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
cykl wiadomo panowie. 8-12, ja robilem 1,5 miecha i potem miesiąc przerwy i znowu. Ale chodzi mi o suplementację na przestrzeni lat, czy daje efekty przez lata jej brania i czy przez tak długi czas nie zaszkodzi mi.

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402616
nie zaszkodzi,
działac powinna caly czas tak samo ale normalne jest ze w maire rozwoju muskulatury pozniej idzie juz coraz ciezej czy to z kreta czy bez niej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Rozumiem. Bardzo dziękuję za wasze odpowiedzi. SOG dla Panów.

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3524
Jeżeli dobrze Cię rozumiem i chodzi Ci o stałą suplementację to zakup sobie jakieś witaminki z minerałami, omega3, BCAA i glutaminę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Glutaminy nie kupuj i tak nie da Ci tego co obiecuja producenci. Kreatyna i beta beda okej. Jak bedziesz mial nadmiar gotowki to ewentualnie BCAA. Pozniej jeszcze bedziesz mogl o przedtreningowce jakiejs pomyslec. Ogolnie co do dlugosci dzialania to tak jak wincol napisal. Ogolnie po to sie cykle robi zeby dzialac nie przestawala ale wiadomo jak juz sie jest byczkiem to wolniej to idzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

man clout + dorian+ mono dawkanie

Następny temat

Kupilem Xplode + Mono - Sprawdzi ktos czy dobry uklad dawkowania?

WHEY premium