SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mozliwe sa takei skutki uboczne po mono?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4077
Witam was chcialem sie was mianowicie zapytac co o tym sadzicie?
namowilem tego kumpla do Cwiczen z 2 lata temu.
z 60kg wtedy obecnie wazy okolo 83kg przy bardzo niskim wskazniku tluszczu , wyciska 125kg.
Chcial mnie przegonic w wyciskaniu i bierzemy po tyle samo obecnie.
I teraz on jedzac z tego co mi mowi "kreatyne mono"ale zrobil z 5cykli pod rzad bez jakich kolwiek przerw.

ma b.duzo podwzyszony poziom kreatyniny , oraz problemy zoladkowe przy cwiczeniach zbieralo go na wymioty(to trwa juz z 1.5mce conajmniej), do tego problemy watrobowe i do tego cale placy ma wysypane w pryszczach.
Mi to nie wtglada na skutki po mono ^^


zarzeka sie ze nigdy nie bral nic mocniejszego poza mono!!!! diety brak
pozdrawiam

Zmieniony przez - Xmass88 w dniu 2008-01-06 11:10:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
Mi to nie wtglada na skutki po mono ^^

a mi nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
niejestesmy lekarzami i niepowiemy czy to skutki po mono jednak branie przez tak długi okres czasu kratyny ( i to nie w stałej suplementacji) napewno moze sie odbic na nerkach , czy na wątrobie niesądze , ale wiadomo jeden naząd moze powodowac uszkodzenia drugiego wiec najlepiej zeby odstawił kreatyne poszedł do lekarza tam go zbadaja oczywiscie najpierw niech powie jak to było ile czasu to suplementował ,


co do pryszczy kazdy nadmiar moze w ten sposob sie ujawnic ja np po nadmiaze witC dostałem raz uczulenie ( tylko po wit C olimpu) zamieniłem na zwykla apteczną i wszystko wrociło do normy . wiec pryszcze to hmmm kwestia indywidualna wątroba jak go boli to moze od duzej ilosci pozywienia , tłuszczów , białak itp itd


jak to sie mowi wszystko z umiarem!!!!!!! a koledze poradz wizyle u lekarza !!! i wiecej zdrowego rozsądku

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
syły ...moze meic po suplementach ....

Ale cykl 5 miesieczny na Cudotwórczej kreatynie nic by mu nie dał ...

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2028
moim zdaniem to jest chore :/ bez przerwy ?? Nie mozna, po pierwsze nerki nie maja czasu sie przeczyscic, po drugie wysypka jest mozliwa, bo nerki nie wyrabiaja, po trzecie organizm moze sie przyzwyczaic do suplementu i "zapomni" jak pobierac kreatyne z pożywienia

oczywiscie moja opinia jest taka, ale staz (7m) czyli nie wielki

Co robisz w sylwestra .. ?
- klate i biceps xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4077
no on byl u lekarza i na gastroskopie czeka teraz.Kreatyne odstawil.


a i zapomnialbym !! Do tego pil wodke przewaznie wydaje mi sie ze dosyc czesto i jaral squna

bo moje odczucia byly taki ze bral sterydy i niechcial sie przyznac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 375 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10622
.



Zmieniony przez - Ko0nik w dniu 2008-01-06 11:34:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 124
nie ma szans ze po mono mu cos jest... w sumie to mozna miec przesycenie ale wtedy jest wydalana i nic nie działa... i tak szczerze niech odstawi mono na 2 tyg i nie sadze zeby tyle samo wyciskał... hehe mono to woda pijesz masz nie pijesz nie biezesz nie masz... hehe cos o tym wiem na mono mialem skok na cykl o 6cm szok az sie wiezyc nie chce po 2 tyg spadlo do poerwotnego stanu... teraz cwicze normalnie na bialku i tylko na bialku i powiem ze czy ciwcze czy nie ciwcze nie opadam nic ale zdobycie 1 cm w łapie to graniczy z okresem okolo 1 miecha jak nie wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446
Moze jadl ruską Kreatyne Scan'a

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 124
moze moze... ja jadłem tez długo mono i jakos mnie nie rozsadziło po cyklu opadlo i klapa... hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
Kolo, nie ******l ze po mono wszystko spada, to nie sterydy zeby mialo cokolwiek spasc.
szukaj winy u siebie a nie w produkcie.

pozdro

be animal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl - zreknijcie

Następny temat

Suplementacja na 1-miesiac // 4cykl suplementacji

WHEY premium