SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ja juz nie wydole...MOI RODZICE-sogi dam za rade

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 15 lat jade teraz na scorchu i za 1 miesiac kończe redukcje.
chce sobie na zime (październik) kupic nitro2 albo jakas inna krete (moze x-pand??) ale moi starzy POWIEDZIELI ZE TO JUZ OSTATNIA ODZYWKA JAKA KUPILES. NIE POZWOLIMY CI CHARATAC SERCA WATROBY I MOZGU
co ja mam teraz zrobic jak im to wytłumaczyc...
w wyszukiwarce nie znalazlem nic ciekawego napiszcie tutaj porade.
sogi dam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 577 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5049
ja tylko raz sie kryłem przed rodzicami z gainerem. Bo kumpel wpadł i dałmi spróbować tego gainera to byłgainer 737. Ale za tydzeiń wpadłęm z mass xxl 3kg za 84zł i sie mamuśka pytała co to?? to jej wytłumaczyłęm i sie tylko dziwiła ze nie mam na co pieniadzy wydawać. Później gdy już miałęm diete kupiłem sobie 3kg massive gainer i 2 kg ostrowi i też mi zbytnio nic nie gadali tylko oczywiscie pytanie. Po co ci to?? I czy nie szkoda mi pieniedzy na to?? ALe już później mi nic nie gadali. A teraz przyszła mi paczka na kwote 430zł bo kupiłem zestawik sobie na mase i bende robił cykl na CP i nie wiem dla czego swój pierwszy cykl chcesz zacząć od XP czy nitro 2 ja zaczynam od CP bo mi sie niechce z mono bawić a na XP czy nitrobolona 2 przyjdzie czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11175
To zapytaj sie ich czy wolą abys przeznaczył pieniądze na odzwyki i suplementy czy na narkotyki i zobaczymy co powiedzą.

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12662
DAj JA tutaj my jej to wytlumaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2832
http://w4mp.republika.pl/sdw/sdw1.jpg - moze to cos pomoze

Time shall unfold what plaited cunning hides...
W.S.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
ciesz sie ze masz kogos kogo obchodzi co z soba robisz
i (za) mlody gnojek jestes na takie gowna

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8927
Ja tam mam suple po całym domu pochowane, tse w piwnicy za szafką, carbo za rurą w składziku itd. ale ostatnio znajdują wszystko pokoleji - co dziwne teraz poprostu sprawdzają co to jest, a kiedyś mnie nieźle pojechali za białko ( dobrze, że w klopie nie spuścili bo tak mi kiedyś 1 kg saletry potasowej wsiąkło ). Teraz mnie gnębią, że mam już się nie odchudzać po będę wyglądał jak te szczypiory moi koledzy - i to na zmianę z tym, że jak przykapuje to się brzydko wygląda i ubrań nie można dopasować. Chyba myślą, że w miesiąc dogonię Arnolda .

Gdzieś tu było w jednym temacie zdjęcie z kreatyną ukrytą w obudowie komputera

pzdr


Zmieniony przez - Rerzka w dniu 2006-08-14 10:23:08

prosze nie bić jak pisze głupoty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 285 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22466
FU dobrze gada. Jestes tylko rok starszy od mojej siostry i nie wyobrazam sobie zeby ona brala jakikolwiek spalacz... a na pewno nie Scorcha.

This is 10% luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain
And a 100% reason to remember the name!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
stardom terror macie

ale fakt na mocny stuff z wiekiem przyjdzie czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8240
Ale macie problemy suple przed starymi chowac

DOkladnie..15 lat i redukujesz ?? ... cykle na x-pandzie juz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
twoi rodzice maja racje
dzieciak jeszcze jestes i ciezszych suplach powinienes narazie zapomniec
burner podnoszacy cisnienie w okresie dojrzewania moze bardzo obciazyc serce
najpierw poczekaj az ci jaja urosna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
j.w. masz 15 lat przynosisz do domu specyfiki warte kilkaset zlotych i dziwisz sie ze sie o Ciebie martwia...

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propozycja cyklu masowego-FORMA PO WAKACJACH

Następny temat

No Booster bez kreatyny - jaki?

WHEY premium