SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO BRAĆ ABY NABRAĆ MASY POMOCY !!!!

temat działu:

Dietetyka ogólna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 260
Witam , mam zamiar nabrać masy mięśniowej , lecz niestety nie wiem jakie suplementy kupić , aby mi to wspomogło . Z dietą nie ma problemu( aby ją zaczać) , natomiast nie wiem co kupić . Prosił bym o odpowiedź .
Mam : 17 Lat
wzrost : 170
Waga 61,5 kg
Sporty : boks (1,5 roku) Siłownia (1,5 roku )
Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
Skoro diety jeszcze nie stosowałeś to nie ma co się pchac teraz w odżywki!!! Trzymaj michę a zobaczysz że będzie masa mięśniowa. Poczytaj podwieszone posty w dziale Odżywianie i ułóż swoją dietę wg własnych potrzeb. Następnie my ją ocenimy i naniesiemy ewentualne poprawki. Bywaj zdrów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Nie - co brać, tylko co jeść to lepsze pytanie. Na początek sama dieta z bilansem kalorycznym dodatnim i przytyjesz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21850
musisz brac więcej jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9148
Polecam Stejki

Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
polecam bardzo dobry srodek sprawdzony przez wszystkich sportwocow
































































































dietanabol

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Tylko cieżko o dietanabol w strzałach, wszędzie tylko orale;)
I trzeba przynajmniej 3 razy dziennie pamiętać o aplikacji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kawa zbożowa a dieta na mase

Następny temat

Jak schudnąć ma rowerze i jaką dietewybrać

WHEY premium