SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnąć ma rowerze i jaką dietewybrać

temat działu:

Dietetyka ogólna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
Witam mam 15 lat mam 175cm i ważę 85kg.Chciałbym się dowiedzieć ja mogę schudnąć poprzez jazdę na rowerze.chcę się dowidzieć ile musiał bym przejechać dziennie żeby przez tydzień schudnąć ok 1 kg.Proszę
też o jakąś dietę bo wiem ze to ważne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Przez jazdę na rowerze można schudnąć, ale rower należało by traktować jako dodatek do treningu siłowego. Przede wszystkim musisz ustalić swoje zapotrzebowanie kaloryczne, na jego podstawie ustalić właściwą dietę.
Na początek poszukaj w dziale odżywianie 10 wskazówek żywieniowych i przestrzegaj ich.
A na rowerze jedź około 1h co 2-3 dni. Nie forsuj się za bardzo i jedź około 1h po posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
Mógł byś wysłać mi link bo nie moge tego znaleźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
JA polecam jazdę intensywną ale krótką na poczatek ok 20 min.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 567
Ja tez tak wlasnie mysle zeby dolozyc do silowni jazde na rowerze tylko jak bd jechal rownym tempem to tak sie nie zmecze i ciekawe jaki skutek bedzie miala ta jazda ;) Mysle zeby jezdzic i robic przyspieszenia wtedy wiekszy wysilek bedzie

copACABana

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Możesz równym tempem, wtedy to będzie zwykły trening areo. A przyśpieszenia podchodzą pod interwały. Z interwałami lepiej uważać po siłowym, bo mogą być szkodliwe dla mięcha.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO BRAĆ ABY NABRAĆ MASY POMOCY !!!!

Następny temat

AEROBY PALĄ MIĘSNIE?1?!?!!!

WHEY premium