SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bzyku / DZIENNIK - Klato rośnij! filmy od strony 4

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
Mogę też zostać przy obecnym rozkładnie i dorzucić w czwartek klatkę, tylko nie wiem czy w piątek dałbym radę zrobić efektywnie barki i triceps.-nie da rady

tak jw pisales lepiej

i dasz rade wiecej partii, to sie robi mniej, a konkretniej

tylko trzeba poprobowac

zawsze splitem swiczyles?

btw

na takim podziale klatke 2x bedziesz mial podobnie jak obecnie, tez ok 16 serii w tyg.. z tym ze 16 konkretniejszych serii, na wiekszych ciezarach, rozlozonych w czasie, przez to pozwalajacych na lepsza regeneracje i lepsza ich efektywnosc

a do tego bedziesz szybciej 'uczyl' sie techniki po zmianach

mysle po czasie sie przekonasz

moze za jakis czas do innych zastosujesz, jak bedziesz obeznany z takim sposobem


ale:

na poczatek nie na max, zeby nie przemeczyc, od mniejsyzch ciezarow, zeby bylo z progresja tak jak wczesniej pisalem, a nie zastój;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Splitem od urodzenia .

Co do samej klaty trening.

Poniedziałek:
- wyciskanie sztangi na płasko 3 serie
- wyciskanie skos sztangielki 3 serie
- rozpiętki 2 serie

Piątek:
- wyciskanie sztangi skos w dół 3 serie
- coś, właśnie co? 3 serie
- rozpiętki 2 serie

Nie wiem jak to rozłożyć... :/. Robić wyciskanie wąsko czy tylko szeroko?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Nie polecam klatki przed piątkowym treningiem barków
Na własnej skórze poczułem dyskomfort takiego planu , ja bym na razie leciał Twoim dotychczasowym schematem
Sugestia którą Ci podał Bic44 jest sensowna ale tak jak sam wspomniałeś trzy partie na jednym treningu to trochę dużo

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
nawet zdublowac

WL + sztangielki


ew wl zostawic jako podstawe, w ktorej bedziesz budowal ta sile, ale do drugiego treningu uzupelniajace dac tez takie, w ktorym bedziesz mogl sobie pozwolic na szybki progress, np porecze, bo tam relatywnie szybko powinienes kg dorzucac, a na sile porecze oks jak najbardziej




a jesli nie chcesz opierac sie na jednym,to przykladowo

A1 - wl+porecze
A2 - ujemna(ale tez szeroko, sporo kg)+sztangielki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
btw

Splitem od urodzenia
- tez tak sporo czasu mialem

ale jak sie poprubuje, to czlowiek przestaje byc 'niereformowalny'

aczkolwiek split sam w sobie ma to 'cos'

sam mialem teraz porobic alri, ale to jeszcze poczeka jakis czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4959
Bzyku ja odpuściłem sobie klatke - wywaliłem splita i robiłem FBW w tym jendo ćwiczenie na klatke 2 razy w tygodniu ale dałem z siebie 100% w tym ćwiczeniu i są tego efekty +2cm w obwodzie, może też powinieneś zmienić podejście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Spróbuje miesiąc splitem klatkę 2x tydzień. Teraz dopiero od niecałego tygodnia jestem na dodatnim bilansie kcal. Jeśli nie ruszy nic, to zmieniam split. Nie to że jestem niereformowalny, ale ciężko zmienić nawyki , a jeśli może być dobrze... Dzięki wielkie za rady. Dzisiaj robię nogi, wieczorem wypiska .

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dzień 15:
Dziś dzień dziecka to sobie pojechałem na zakupy .




Dokładniej co i jak w dalszej części.


Dieta i suplementacja:

Posiłek I:
- omlet z 2 jaj
- gofry swojskie 200g
- dżem Materne Light 50g
- 2 kapsy o3 Gold

Posiłek II:
- serek wiejski 150g
- batony bananowo-czekoladowe swojskiej 200g
- orzechy włoskie 20g
- rodzyny 20g

Posiłek III (przedtreningowy):
- 70g Nugetsów swojskich
- makaron Pełne Ziarno Lubella 100g
- surówka jesienna
- 1 kaps Vita-min Plus

Potreningowo:
- 55g Ultimate Nutrition Pure Muscle Carbs
- 64g Muscle Asylium Project Muscle Whey

Posiłek IV (potreningowy):
- 50g Nugetsów swojskich
- 40g makaronu z mąki durum
- pakiet Universal Nutrition Animal Flex

Posiłek V:
- 30g Dymatize Elite Whey
- 10g oleju lnianego
- 2 kapsy o3 Gold

Przed snem:
- 3 kapsy Olimp ZMA

A teraz coś o nowych suplach.




Universal Nutrition Animal Flex.
Suplement diety, którego zadaniem jest zabezpieczenie stawów i więzadeł. Kupiłem go, ponieważ mam problemy z lewym barkiem od 2 tygodni i mam nadzieje, że pomoże. Każdy mówi, że rewelacja, ja jednak pozwolę sam się o tym przekonać i będę na bieżąco dzielił się spostrzeżeniami. Pierwsze co rzuca się w oczy to duża ilość kapsów do połykania, ale wcześniej miałem już kontakt z Animal Cuts, więc jestem już wprawiony .





Ultimate Nutrition Pure Muscle Whey.
Miałem kupić Biogenix Carb BX, ale nie było, a sprzedawca polecił mi to, a że cena była bardzo niska więc się skusiłem. 29,00zł za 1250g. Na forum praktycznie zero opinii na temat tego produktu, więc myślę że taki mini test na pewno się przyda. Co do składu, to w jednej porcji 55g zawarte jest 0g tłuszczu, 0g białka i 52g węglowodanów z czego 11g to cukry. Smak Fruit Punch nawet ok jak na początek, rozpuszczalność bardzo dobra.





Olimp Omega3 Gold to klasyka, więc nie ma co się tutaj rozwodzić na ten temat.


Muscle Asylium Project.
Na dzień dziecka dostałem jeszcze próbkę tego białka. W jednej porcji 64g zawarte jest 34g białka, 9g tłuszczu i 11g węglowodanów. Trochę nie w moim klimacie, ale jak dają to biorę. Rozpuszczalność bardzo mierna, ciężko rozbić grudki. Smak czekoladowy też bez rewelacji, po wypiciu przez pewien czas w ustach smak taniej czekolady od ruskich.


Trening:
Wczoraj klatka, więc dzisiaj nogi.

- przysiady ze sztangą na karku: 12x67kg, 10x77kg, 8x87kg, 5x97kg
- uginanie nóg w leżeniu na brzuchu: 12, 10, 8, 6
- prostowanie nóg w siadzie: 12, 10, 10, 8
- łydki na maszynie: 4x15 powtórzeń

Na koniec zrobiłem jeszcze 4 serie spięć na brzuch.

Jeśli chodzi o nogi to widzę lekki progres. Dla porównania na ostatnim treningu ostatnią serię robiłem 6x87kg, dziś udało mi się 5x97kg, gdzie przy ostatnim powtórzeniu była lekka pomoc, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku. Za tydzień filmy z treningu nóg.

Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2009-06-01 23:29:41

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jeszcze pakiecik Flex'a. Czarna daje radę

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
carbo to carbo, testu nie masz co robic, najwyzej smak opisac, bo juz nawet nie rozpuszczalnosc, bo kazde bedzie w miare dobra/bardzo dobra mialo;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie na ławce. Wytrzymałość.

Następny temat

8 tygodni FBW co teraz ? splint ?

WHEY premium