SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bzyku / DZIENNIK - Klato rośnij! filmy od strony 4

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Czy Ty musisz do mnie pisać cały czas szyfrem

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ciezar zwiekszaj

i mc i wioslo


w wioslach ciezary generalnie zblizone jak wl wypadają (chyba ze wersja plaska, do klatki, ale w klasycznym beda podobne, przy mniejszych pochyleniach nawet wieksze)

a mc sam pisales ze technike opanowujesz, wiec rozsadnie ze na mniejszych obciazeniach i teraz w gore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jeśli chodzi o zwiększanie przy wiosłowaniu, to chce powoli to robić, bo przy większym obciążeniu zaczynam ciągnąć tułów do sztangi, a nie sztangę do tułowia, ale spokojnie, będzie git

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876


prostowniki widac slabe, to najpierw wzmocnij, pozniej bedzie si

do tego czasu mozna by inna wersje, sztangielka np

ale z drugiej str od samego wiosla tez sie wzmacniaja (izometrycznie pracuja caly czas)

czyli robic swoje bedzie dobrze, mysle ze niedlugo calkiem

pozdroo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
***Dzień 27:***
Dzisiaj wróciłem z długiego weekendu i jeszcze zdążyłem skoczyć na siłkę. Stanąłem na wagę i tragedia. 4 dni picia, gastro, obżerania się jedzeniem barowym i lodami, goframi spowodowały skokiem wagi na 76kg! Mam nadzieje, że jeszcze co najmniej kilogram tego syfu we mnie zalega i jutro waga trochę spadnie.

*Dieta i suplementacja:*
Oczywiście przez te 4 dni zarówno dieta jak i suplementacja leżała, ale już od potreningowego dzisiaj zacząłem się trzymać planu. Od jutra lecę dalej bez żadnych cheat meal'i, bo znowu zaczynam nabierać fat'u.

*Trening:*
Klatka piersiowa:
- wyciskanie sztangi na ławeczce płaskiej: 12x65kg, 10x75kg, 6x90kg (2 ostatnie powtórzenia z pomocą)
- wyciskanie sztangielek na ławeczce skośnej w górę: 12x27kg, 10x30kg, 8x33kg
- rozpiętki na bramie: 12, 10, 8

Triceps:
- prostowanie ramion nachwytem: 10, 8, 6
- prostowanie ramienia podchwytem: 10, 8, 6

Widać progres siłowy przy klatce. Jeszcze niecały miesiąc temu moje MAX na WL było 1x95kg. Szerszy chwyt robi swoje. Po rozpiętkach bardzo dobrze czuje spompowaną klatkę.
Co do tricepsa to 6 serii wystarczyło, żeby go dobić. Mam nadzieje, że póki co nie będzie rósł większy ;).


Dzisiejsza wypiska zrobiona na biegu. Od jutra dziennik prowadzony z fotami i opisem tak jak powinno być.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Progres w WL konkretny Bzyku aż za łatwo Ci to idzie
Co do treningu to fakt klatka + triceps ma to do siebie że po klacie wystarczy tylko kilka serii na prostownik bardziej izolowanych i pompa jest piękna

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
haha po chalniu mozna sie zdziwic jak to wplywa na organizm czasem

swoja droga niezle ze trening zrobiles, widac za lekko bylo ze sztanga w laweczke nie wgniotla musisz poprawiny robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nieeee alko już całkiem odstawiam, teraz konkretnie biorę się za siebie. Znaczy taki jest plan hehe. Od 1 lipca robię cykl na Nitro + mono to trzeba się przygotować

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
***Dzień 28:***
Dzisiaj po wizycie na wadze humor się poprawił. Z wczorajszych 76,1 spadło na 74,6. Jednak miałem jeszcze w sobie trochę syfu z weekendowej libacji hehe.

*Dieta i suplementacja:*

Posiłek I:





- omlet z 4 jaj
- 70g płatków owsianych górskich
- 30g rodzynek





- 2 kaps omega3





- pakiet Animal Flex

Posiłek II:





- serek wiejski 150g
- 100g makaronu Pełne Ziarno Lubella
- 30g orzechów włoskich
- papryka czerwona

Posiłek III (przedtreningowy):





- 100g makaronu Pełne Ziarno Lubella
- 90g piersi z kurczaka smażonej bez tłuszczu
- buraczki czerwone
- 1 kaps Vita-min Plus

Bezpośrednio po trenigu:
- 55g Ultimate Nutrition Pure Muscle Carbs

Posiłek IV (potreningowy):





- 100g makaronu Pełne Ziarno Lubella
- 100g piersi z kurczaka

Posiłek V:
- 30g Dymatize Elite Whey Protein
- olej lniany 15g
- 2 kaps omega3

Przed snem:





- 3 kaps Olimp ZMA


Dieta najbardziej zwyczajna jaka może być. W tygodniu jak będę miał chwilę to zrobię gofry i batoniki dla urozmaicenia .

*Trening:*
Nogi + brzuch:

Nogi:
- przysiady ze sztangą za głową: 12x72kg, 10x82kg, 6x92kg
- zginanie nóg w leżeniu na brzuchu: 12, 10, 8, 6 z progresją obciążenia
- prostowanie nóg w siadzie: 12, 10, 8, 6 z progresją obciążenia
- łydki na maszynie: 15, 15, 12, 10 z progresją obciążenia

Biceps:
- spięcia na maszynie: 30, 30, 25 z progresją obciążenia
- unoszenie nóg w zwisie: 3x20
- przenoszenie sztangielki w siadzie: 3xMAX

Przy przysiadach dzisiaj nie miałem mocy. Możliwe, że przez to iż ostatnio opuściłem trening nóg i ostatni robiłem 2 tygodnie temu. Za to udało mi się minimalnie zwiększyć obciążenie w pozostałych ćwiczeniach.

Co do brzucha, to muszę się brać ostro, bo ostatnio opuściłem się trochę w tej kwestii.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6877
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie na ławce. Wytrzymałość.

Następny temat

8 tygodni FBW co teraz ? splint ?

WHEY premium