SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch - widać efekty?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
Witam. Zaczęłam ćwiczyć aerobiczną 6 weidera, żeby wyrzeźbić mięśnie. Teraz zaczynam 2 tydzień. Nie jestem obiektywna, więc zapytam Was, czy widać już efekty? I mam jeszcze jedno pytanie: jaką dietę stosować, żeby uwydatnić te mięśnie? Bo nie jestem na razie w temacie i nie wiem, jak się do tego zabrać. I kolejne pytanie. A6w ma w programie 6 tygodni codziennych ćwiczeń. Niestety nie udało mi się wczoraj ćwiczyć, ze względu na okres, który dostałam - czy mogę w takim razie zrezygnować z jednego dnia każdego tygodnia i ćwiczyć 7 tygodni zamiast 6?




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie ma to znaczenia, kto sie spodziewa roznicy po 2tyg robienia brzuszków? To za mały okres na cokolwiek, Jeśli dziewczyny sie odchudzają, to robia sobie zdjecia porownawcze po 2-3miesiacach wtedy o roznicach mozna mowic.
Nie ma roznicy u ciebie bo trudno ja wypatrzyć, nawet jakbys chudła to po dwoch tygodniach to nie rzuca sie w oczy, zwłaszcza ze twoj styl tycia to brzuch.
Nie sadze bys miala problem z chudnieciem Ale do tego potrzebna jest dieta i zacznij lepiej biegac zamiast robic A6W a różnica bedzie na pewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
inne światło,... ale żadne brzuszki ci brzucha nie odchudza a bez diety to sobie możesz zabrzuszkować sie na śmierć , tylko sie problemów z krzyżem dorobisz

Zmieniony przez - obliques w dniu 2013-01-28 14:13:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
Dlatego zadałam pytanie o dietę. Czy jest jakaś uniwersalna? Jestem studentką, nie stać mnie na dietetyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
Przeczytaj artykuł Co jedzą ladies i ułóż dietę według wskazówek tam zawartych. Dietę wstaw na potreningu, a następnie zrób zrzut tutaj. Dodaj także ankietę z regulaminu.
linki: https://www.sfd.pl/[art]_Co_jedzą_Ladies_SFD_-t752315.html
https://www.sfd.pl/Jak_wrzucić_miskę_w_dziennik__instrukcja_krok_po_kroku.-t892526.html

Zmieniony przez - seslawa w dniu 2013-01-28 14:17:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
Jak sprawdzić sumę dobową? I w jakich jednostkach sa podane dane w tabelce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
W gramach.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1408
moim zdaniem jest różnica:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8762
MySlę, że jest nawet duża różnica ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Nie jestem ekspertem, więc się wypowiem :D Na drugim Twój brzuch wygląda lepiej, ale szczerze mówiąc, nie wierzę, że po tygodniu weidera (ceteris paribus), coś się zmieniło tak, że widać to gołym okiem. Sorry. Z lustrami i światłem tak jest, że raz wyglądasz super, a raz nie możesz na siebie patrzeć (ja tak mam), więc ważne by robić zdjecia w tych samych warunkach. Pozdrawiam i powodzenia dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
Wrzucam fotkę z przedwczoraj i z 1 dnia - w podobnym świetle. Może teraz będzie lepiej widać różnice jakieś.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
chyba forum pomyliłaś.. z tym na "V". Różnica? Podnosisz rękę, inaczej stoisz, inaczej ciebie spodnie ugniatają. I tyle.

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedoczynność tarczycy a zgubienie wagi

Następny temat

wielka motywacja, początki szczupłej

WHEY premium