SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch .foto telacja pomoc. !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
oraz - nie wrzucamy linków do allegro, wyedytowałem link.

btw 14kg w miesiąc? prostą matematyką da się stwierdzić, że to fizycznie niemożliwe - 98 000 kcal deficytu w skali miesiąca.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-11-28 20:12:09

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 742
Ok ok rozumiem tylko pytalem z ciekawości o ten spalacz. no ale cos kol o14 schudl bo widzialem na wlasne oczy ;p tzn ze bedzie tak zwany efekt jojo ? i duzo wiecej mu przybedzie to co spalil jak nie tluszcz rozumiem ,ze wode itp ale z tego co widzialem ładnie ma brzuch wyrobiony a wczesniej byl troszke zalany tym tluszczem. I mam takie pytanie czy preparat warty wogole swojej ceny ?

Chodzi o Thermal Pro Revange v3

Zmieniony przez - Priemo w dniu 2011-11-28 21:02:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Nie myśl nawet o spalaczu, nieważne jakim.
Da się i 20kg w miesiąc ale tylko w określonych przypadkach i to bardzo ryzykowne dla zdrowia
Więcej niż 4kg w miesiąc nie ma żadnego sensu






Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2011-11-28 23:00:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 742
Dlaczego nie ma sensu ? cieakawi mnie to poprostu nie zebym mial zamiar brać ale dlaczeto wszyscy sa tak specyficznie nastawieni do spalaczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
Zastosuj DNP

A tak na poważnie jego stosowanie może skończyć się nawet śmiercią, bo to trucizna...

Zmieniony przez - Zabrzanin w dniu 2011-11-29 00:09:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
DNP to nawet u dila nie dostanie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Nie jesteśmy nastawieni do spalaczy-po prostu to jest coś po co się sięga kiedy wyczerpiesz już absolutnie "naturalny" potencjał redukowania - za pomocą diety i treningu, kiedy pojawi się zastój przez który nie jesteś w stanie przejść - wtedy dorzucasz spalacz który znów ruszy do przodu wszsytko.Ty nawet jeszcze nie zaczełeś, poza tym tak jak pisałem kilka razy masz niedowagę,nie ma co redukować u Ciebie,będziesz jak przemoknięty szczur potem wyglądał..Ćwicz ogólnorozwojowo to się brzuch poprawi sam z czasem i redukcję zrobisz jak nabierzesz trochę mięsa

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2011-11-29 07:12:38

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2011-11-29 07:13:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 742
Ok licze na to ,zeby w koncu sie ten brzuch poprawil no narazie stosuje sie do zalecen jak i do jedzenie i FBW mam nadzieje ze na dobre mi to wyjdzie. Bo ten brzuch mnie nie cierpliwi haha :(

A co myslisz ,żeby dorzucic jakąs odżywkę białkową ? czy cos ?


Zmieniony przez - Priemo w dniu 2011-11-29 09:21:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 742
To może wrzucić fotki całokształtu jak to sie u mnie ma z miesniami itp ?
Co ty na to Ignatus ,żeby pozniej bylo porównanie ;)

Zmieniony przez - Priemo w dniu 2011-11-29 10:01:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Jak najbardziej.Sylwetka rozluźniona ,przodem i tyłem (tak żeby nogi też było widać), bokiem luz i bicepsy przodem i tyłem (też cała sylwetka).Efekty nie przyjdą od razu- minimum miesiąc konsekwentnego treningu i odżywiania żeby zobaczyć różnicę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skóra po odchudzaniu!!

Następny temat

Dieta na mase ektomorfik 60 kg do oceny

WHEY premium