SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch .foto telacja pomoc. !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 742
Witam

Piszę do was z prośba o to byście mi pomogli zruzci tą oponke ,która widniej na poniższych zdjęciach.

No to krotko o sobie jestem Przemek mam 18 lat wzrost okolo 180 cm.
Codzienie rano trening piłkarz w sumie bramkarz okolo 2 h czamsi mocno intensywny czasmi mniej intensywny. do tego 5 dni w tygdodniu jak dobrze bylo byla silownia teraz troche zaenidbalem ale staram sie te trzy dni w tygodniu chodzi ogolnie teraz znowu zamierzam chodzic 5 dni w tygodniu

Na siłowni ćwicze tak klatka biceps brzuch. no i wiadomo ze jeszcze do chodza plecy.

Plan na klatke moj:

Na płaskiej :
10 powtorzen cięzarem 60 kg
po tym ide robic brzuch rozne cwiczenia wznosy itp na drazku po okolo 20 powtorzen.
Iden a gryf łamany ciezar okolo 30 kg i po 10 powtorzen.
Nastepnie ide z nowu na plaska 8 powtorzen ciezarem 65 kg
i tak stopniowo koncze na 4 powtorzeniach z 75 kg.
oczywiscie miedzy seriami brzuch wznosy iitp. Biceps tak samo

Pozniej ławka skosna w dól tak samo cwicze jak na plaskiej i po tym ławka skośna normalna. na tym konczem moj trening. oczywiscie jeszcze jak jest czas miedyz serami to jakies ciwczyenia na skosne brzucha itp.
Ogolnie staram nie robic odpoczynkow takie super serie.

Dieta hmm jak tu mnie z dieta wyglada powiem szczerze troche slabo starm patrze na to co jem np slodyczy nie jem prawie wogole napoje slodkei owszem zdarza sie fas foodow nie jadam.
Ogolnie potrzebowalbym dobrej diety mysle i kurde musze spalic ta oponke by byly miesnia poniezej sa zdjecia jak to wyglada teraz.
Nie wiem może po silownie jeszcze jakies bieganie czy jaksi basen wlączyć prosze o pomoc.



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 742
Nie chce mi edytowac posta nie wiem dlaczego... ;/ przepraszam za ortografie.
Ten trening tak na szybko rozpisalem ogolnei to duzo roznorodnych ciwczen na biceps itp.
Tutaj linki bo nie chce mi sie cos załadowac ;/

http://imageshack.us/photo/my-images/526/20111116808.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/249/20111116801.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/217/20111116805.jpg/


Zmieniony przez - Priemo w dniu 2011-11-16 22:45:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Na początek wypełnij kompletnie ankietę.
To co robisz teraz na siłowni nie ma żadnego sensu,ćwicz całe ciało, najlepiej na początek FBW 3x w tygodniu-nie musisz się też specjalnie skupiać na treningu brzucha- tłuszcz spalisz przede wszsytkim odżywianiem .Opracuj sobie dietę na podstawie postów w tym dziale (i nie tylko).Jako że masz już sporo treningów aerobowych (niestety takich które ze spalaniem tłuszczu nie mają wiele wspólnego) -i teoretycznie jesteś już kondycyjnie wytrenowany możesz za jakiś czas(1-2miesiace) dorzucić po treningach tabatę lub kompleksy sztangowe (poszukaj na forum)- bo nie widzę sensu dorzucać Ci jeszcze więcej aerobów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 742
Hmm.. no to sprawa wyglada tak ponad 4 g spedzilem na forum poczytalem wszystko o dietach itp. wiec wstpenie mam juz rozpisane produkty co ktory jakie ma wartosci bilka wegl ii tluszczy. teraz tylko musze to jakos poskladac wszystko w jedna całośc ale z tym treningiem nie wiem dalej co i jak tym FBW chcoiaz tez czytalem i wgl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 742
Ok dzieki jzu mnie j wiecej wiem o co chodzi. a moglbys mi pomoc ulozyc diete co i jak jak to liczyc bo wszystko wyliczylem zapotrzebowanie kaloryczne itp bialka wegli tluszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
I co Ci wyszło?

Wypełnij ankietę


Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2011-11-17 17:07:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 742
Jaką ankiete ? wyszlo tak : Zapotrzebowanie kaloryczne 2664 148 gr. białka- 592 kcal 400 kcal wegli czyli okolo 110 gr. i 185 gr tluszczu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY

Płeć : mężczyzna/kobieta
Wiek : 38
Waga : 86
Wzrost : 176
Obwód klatki : 112
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 90
Obwód uda : 67
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero/HIIT
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy
Stan zdrowia : nadciśnienie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : CLA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 742
Płeć : mężczyzna
Wiek : 18
Waga : 74
Wzrost : 180
Obwód klatki : 104
Obwód ramienia : 34
Obwód talii : 87
Obwód uda : 56
Obwód łydki : 34
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 14%
Aktywność w ciągu dnia : trening (pilka nozna,szkola,siłka)
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 5x w tygodniu piłka nozna - siłownia
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe :
Stan zdrowia : zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia bieganie basen itp.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : olimp thermo speed
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : rzadna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
No i mamy teraz wyraźny pogląd sytuacji, nie ma żadnego sensu redukować w Twoim przypadku- bo mimo pewnej ilości fatu na brzuchu masz w tej chwili niedowagę - co dodatkowo jest podkreślone bardzo niskim poziomem BF (swoją drogą jak mierzyłeś?Jaką metodą?)
Najsensowniejsze w tym wypadku będzie rozpoczęcie treningów siłowych-nie pod kątem redukcji, ogólno rozwojowo-aby zbudować sylwetkę.W toku tego z czasem ten brzuch będzie wyglądał lepiej.Jednak o redukowaniu zapomnij, do momentu kiedy będziesz ważył solidnie ponad 90kg
Czyli zostaw samo FBW 3x tyg i do tego dieta (bez ujemnego bilansu!) oraz sporo konsekwencji i cierpliwości


Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2011-11-18 13:55:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skóra po odchudzaniu!!

Następny temat

Dieta na mase ektomorfik 60 kg do oceny

WHEY premium