SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch .foto telacja pomoc. !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 742
Okkk.. Ale nie zaważy to na mojej dynamice i szybkości nie bede wolniejszy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Musiałbyś 20kg przytyć żeby poczuć różnicę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 742
Aha w sumie kolega nie przytyl duzo jakies 5 kg i odrazu stracil na dynamice i szybkoscłi. No ale w łapie z 32 zrobilo mu sie 39 cm .; ) i wlasnie sie tak zastanawialem czy nie bede wolniejszy przez to no ale ok. A miało by to sens np ten spalaz Thermal Pro Revange brac i po tym białko ? pytam z ciekawosci. tak porpstu i czy warto ten spalacz ? pytam z ciekawosci nie mam zamiaru kupowac narazie jade tak jak mi powiedziales a ten trneing taki moze byc jest strone wczesniej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
i co z tego że bedziesz wolniejszy FACET KORWA!, Jaki spalacz ? po co ci ten spalacz bo chcesz wyglądac odrazu jak zawodowy fitness model. Najważniejsze jest odżywianie i tyle Obserwuj lustro bo waga jest dla kobiet z pani domu.
Obserwuj obwody reaguj manipuluj składnikami, rób smaczną dietę nie z przymusu a sukces sam przyjdzie.
trenuj dużo jedz dużo spij i tyle potem możesz zobaczyć czy jest coś do wycięcia.

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 742
Noo nie wiem czy czytales caly temat ? bo nie wydaje mi sie ja staiwam na piłke a nie na silownie i cche tylko pozbyc sie brzuszka i to wszystko wiec po to mi ta szybkosc w piłce. ;) kto pwoiedzil ze tak chce odrazu wygladac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
to po co ci spalacz ? to syf jest wypij lepiej kawę,odpowiednio jedz a sylwetka sama przyjdzie
popatrz co jedzą profesjonalisci.

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 742
Haa czy ja powiedzialem ze chce spalacz ? niee . Pytam z ciekawosci jak organizm by sie zachowywal p otakim czyms i czy byl by sens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
Zalezy jak coś działa ,każdy jest inny,jeśli chcesz się pobudzić tym to wal śmiało. Lecz to za ciebie tłuszczu nie spali jeśli nie będzie porządnego odżywiania.

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Priemo Twoi znajomi coraz bardziej mi imponują.Jeden 12kg schudl w miesiac drugi przytył 5kg- w tym 7cm w bicepsy -wychodzi na to że całe 5kg poszło mu w ręce- i do tego nagle zmniejszyło jego dynamikę :)
No kur*a :D Ja się więcej tu nie wypowiadam, wszystko co powinienes wiedzieć juz masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 742
Haha no co mam poradzic jeden mieszka w Krakowie gdzie kiedys grałem tam w piłke i z druzyny. A ten to teraz jest tu na slasku i tez zemna gra w pilke tylko on chcial byc lekkim koksem i chyba przesadzil hahaha ;d noo powaznie moge temu co przytyl zrobic z przyczajki foto hahahah ;d
Ale ten drugi nie przytyl w miesiac 5 kg ;D tlyko przez jakis czas tam ;d

Zmieniony przez - Priemo w dniu 2011-11-30 20:58:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skóra po odchudzaniu!!

Następny temat

Dieta na mase ektomorfik 60 kg do oceny

WHEY premium