SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
Mam pytanie... Zna ktoś jakiś dobry trening na brzuch?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
A6W, ABS.

Chcesz zrzucic tłuszczyk z brzucha? To z góry mówię - ćwiczenia nie wystarczą. Musisz zadbać o jakies aeroby/HIIT i dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
Nie :D akurat tłuszczu się pozbyłem chodzi mi tu o mieśnie robiłem to A6W ale zrobiłem 3 dzien i plecy mnie bolą troche albo ja zle robie..chodzi mi o zrobienie miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
O masę mięsni brzucha tak?

https://www.sfd.pl/Legendarny_ABS_II-t180570.html

ProszE :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1880
Ja robię A6W ALE POLECAM TEŻ ABS w jaki sposób zrzuciłeś tłuszcyk?
6 dzień robię A6W. Plecy pobolą i przestaną, skupiaj się na technice bardziej, wtedy będzie dobrze ::--)
Pozdro

TrainHardOrGoHome

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
aha:] Brzuszek zrzuciłem chodząc na basen i jeżdząc na rowerku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
A robiąc to a6w kiedy będzie widać pierwsze efekty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
ponoo rowerek ile razy w tyg i ile jezdziles chodzi mi o dystans??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
Rowerek mam w domu:D Codziennie jakieś 15km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1880
Pierwsze efekty pojawia się po około 2 tygodniach Ja mam nadzieję, że dotrwam do końca. Nie mogę się doczekać już tych efektów. I ograniczam jedzenie.

TrainHardOrGoHome

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
no ja na silce to 4razy w tyg po 10km nie mam wiecej czasu ale jak bedzie cieplo to na normalny sie przezuce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego zacząć?

Następny temat

Mój trening

WHEY premium