SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuch brzuch brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2521
wiek: 19lat
Staz: kolo 6 meisiecy z przerwami
waga: 65kg
wzrost: 183cm
biceps: 30cm
klatka: 94cm(chyba;))

od poniedzialku nowy plan na mase z naciskiem na klatke i biceps oraz brzuch(2x w tygodniu bez opieprzania sie tak jak to robilem do tj pory, co widac w wymiarach)

i mam pytanie, skoro jestem taki chudy CO ROBIĆ zeby zbudowac brzuch?

nie piszcie o diecie bo to juz wiem, mimo ze do tej pory nie bylo jej ścislej, teraz postaram sie by bylo lepiej. wazny dla mnie glownie brzuch! co polecacie? kupic laweczke i z obciazeniem robic brzuszki czy jak?;/ bardzo mi zalezy na brzuchu bo zblizaja sie wakacje:)

dodam ze zaczne od poniedzialku przyszlego brac kreatyne z dextrozą i witaminy

Zmieniony przez - just_man w dniu 2008-02-22 21:04:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
Miałem na mysli szybszą regeneracje mięsni i mniejszy ból odczówany po ćwiczeniach. - ale ból zwiazany chyba z zakwasami :p no bo jak boli Cie z innego powodu to nie dobrze

ale looz masz racje prawidłowe oddychanie przy cwiczeniach opdgrywa ważna role i warto nauczyc sie prawidłowej techniki "łapania powietrza" :)

zdr.

Zmieniony przez - Matrix89 w dniu 2008-02-24 22:52:53

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
stuknij sobie ABS II albo 6 weidera

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2521
a to nie ejst czaeem na rzezbe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
ABS - na mase miesni brzucha
A6W - na rzeźbe

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1390
Jesli chcesz fajny trening na brzuch to napisz do mnie [email protected] bo dwóch tygodniach widziałem efekty na prawde ciężkiej pracy. pzdr

Without philosophy, action has no meaning.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
swieru to daj go nam wszstkim...

pewnie nie tylko autorowi sie przyda... z pewnoscia wiecej osób chciało by go poznac i oblukac co to za trajning

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1390


Wisimy sobie na drązku (nachwytem)
podciagamy kolana do klatki- robimy tak az do momentu kiedy nie jesteśmy w stanie podciągnąć już ani razu.
schodzimy z drąga, odpoczywamy 30 sek. i powtarzamy ćwiczenie, znów schodzimy i znow odpoczywamy 30 sek. po raz 3 powtarzamy ćwiczenie i odpoczywamy 1 minutę. To była jedna seria, takich serii robimy 2-3 w zależności od wytrzymałości

Without philosophy, action has no meaning.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1390
cholera wysłało sie a nie dopisałem drugiego ćwiczenia :/

kładziemy sie na plecach na podłodze, ręce wyprostowane za głową Podnosimy nogi proste w kolanach na wysokość około 30 stopni, robimy 10 wolnych przeponowych wdechów, podnosimy nogi wyzej do 60 stopni znów robimy 10 wdechów, podciągamy nogi do 90 stopni i robimy 20-25 wdechów- oczywiscie wolnych i przeponą. Powoli opuszczamy nogi. robimy 2-3 serie Po kazdej serii rozciągamy brzuch. Przewracamy się na brzuch i odchylamy tułów do tyłu a głowę tak jak byśmy chcieli zobaczyc co jest za nami. Wytrzymujemy tak około 20 sek. Chwilę odpoczywamy i robimy kolejne serie. Miłego ładowania w razie pytań piszcie

Without philosophy, action has no meaning.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
taak, robiłem keidys cos podobnego... zakwasy na brzuchu murowane (w moim wypadku)... polecam...

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1390
zakwasy mozna łatwo zniwelować pijąc dużą ilość wody i następnego dnia po treningu zrobić sobie jakieś ćwiczenia aerobowe np. basen, a potem sauna świetny efekt daje basen z innymi cwiczeniami siłowymi :)
ja nie miałem dużych zakwasów- bo bardzo wazne podczas ćwiczeń jest oddychanie a wiele osób o tym zapomina.
pzdr

Without philosophy, action has no meaning.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
ja nie miałem dużych zakwasów- bo bardzo wazne podczas ćwiczeń jest oddychanie a wiele osób o tym zapomina. - zgadza sie... ale to wcale nie gwarantuje ze nie bedziesz odczuwał skutków "wczorajszego" treningu...

poza tym co zrobic jesli ktos lubi zakwasy ?? - ja własnie jestem inny i wcale sie nie martwie jak zgiac sie nie moge :p

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bez supli, tylko dieta

Następny temat

regeneracja pare pytan

WHEY premium