SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
Witam
W czerwcu zacząłem dietę po raz pierwszy, jestem ektomorfikiem . Dałem radę ją trzymać tylko z miesiąc. Przytyłem z 1kg ( ważyłem 61 kg prz 180 cm wzrostu ) od lipca do teraz przytyłem aż 7 kg czyli ważę teraz 68 kg przy tym samym wzroście, bez żadnej diety, a co najgorsze poszło mi tylko w brzuch... Wywaliło go trochę a resztę ciała mam szczupłą, pod tym tłuszczem kryje się troszkę mięśni bo ciąglę ćwiczę brzuch . Teraz pytanie, w jaki sposób zrzucić ten zbędny tłuszcz z brzucha ? Niestety pogoda teraz nie pozwala na bieganie, tak więc jeżeli się da to jakieś ćwiczenia w domu, bo chyba ćwiczenia na mięśnie brzucha nie wiele się tutaj zdadzą ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 503
HIIT, 30 sek sprint 45sek szybki marsz
na początku 6-7 razy i z czasem zwiększaj

Zmieniony przez - DawidEeE w dniu 2014-12-20 00:01:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
akurat na bieganie pogoda jest całkiem,całkiem.
a na zrzucenie brzucha dieta + ruch(ogólnie mówiac,bo możliwosci ruchu masz mnóstwo)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
czyli same ćwiczenia na mięśnie brzucha nie pomogą ? Jestem ektomorfikiem więc dieta aby trochę brzucha upuścić jest troche bez sensu, bo u mnie powinna być dieta na mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Cwiczac brzuch nie zrzucasz tluszczu tylko zmieniasz objetosc na nich miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
a jakaś skakanka czy coś w domu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Skakanka , bieganie , interwaly , crossfit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
Może masz jakiś link do tego typu ćwiczeń w domu a szczególnie na brzuch ? :) Daję sogi ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
Chyba że wystarczą ćwiczenia na płaski brzuch ? Bo u mnie tylko brzuch wywalilo ;c ( wywaliło mi bęben bo calgonu nie wpieprzałem ;p) A tak serio to wystarczą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Cwiczenia na brzuch + aeroby ( czyt. to co napisalem wyzej )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
Ok dzięki masz soga . Zastanawiam się czy nie wrzucić wam zdj. mojego 'brzucha' abyście ocenili czy rzeczywiście jest on spory czy wmiarę proporcjonalny do reszty ciała ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Zawsze bedzie latwiej okreslic mozesz wrzucic ;P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ekspander - odpowiedni dobór / możliwości

Następny temat

Plan na mase do oceny !!!

WHEY premium