SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak spalić brzuch

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18
mam 18 lat i mam problem z brzuszkiem.Ostatnio zaczelam biegac, jem jeden posiłek dziennie, pije duzo wody.Jeśli macie wypróbowane sposoby na płaski brzuch to prosze napiszcie mi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147
nie unoś sie tak nie jesteś bogiem wyraziłem tylko swoje zdanie na temat diety którą podałeś i która grozi zawałem i osteoporozą... nie uważasz że to "h** nie deita" ? o 2 masz racje mój problem więc po co piszesz lepeij przemilcz sprawe co chciałeś pokazać z mojej strony eot zresztą to nie mój temat przecierz ja tylko byłem uczestnikiem rozmowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
mamy - poczytac posty podwieszone w odzywianiu, fitnessie, tu i w treningu, ulozyc w oparciu o to racjonalna diete redukcyjna, dostosowana do Twoich celow i aktywnosci fizycznej - ktora oczywiscie powinnas wprowadzic (zaczelas biegac wiec cos tam robisz, ale wartoby dowiedizec sie o najlepszych porach, formach, intensywnosci i czestotliwosci aerobow) i sukcesywnie zwiekszac.

jeden posilek dziennie - najwieksza mozliwa glupota - no moze oprocz kompletnego zaprzestania jedzenia. nawet jesli pominac aspekt zdrowotny (w jednym posilku normalnej wielkosci nie ma szans na dostarczenei wszystkich niezbednych mikro i makroskladnikow) dosc szybko organizm radykalnie zwolni metabolizm i efekty zaczna zanikac. poza tym stracisz sporo miesni, a im mniej miesni, tym jeszcze wolniejszy metabolizm. wiec co bedzie nastpnym krokiem - jeden posilek na dwa dni? a potem na jeden na trzy dni?

a co bedize jak kiedys zaczeniesz jesc standardowe trzy posilki bo uznasz ze efekty Cie satysfakcjonuja? przy zwolnionym metabolizmie szybciutko nadgonisz stracone kilogramy z nawiazka. roznica polega jednak na tym, ze na Twojej obecnej "diecie" stracisz sporo miesni i troche tluszczu, a bez cwiczen silowych nadgonisz prawie wylacznie tluszcz. wiec jakis czas po zakonczeniu diety bedziesz wazyc tyle samo lub troszke wiecej niz teraz, przy czym bedzeisz bardziej otuszczona (ten oslawiony efekt jojo).

6 posilkow dziennie - dobrze, 7 - jeszcze lepiej, 8 - super.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1317
Błąd jaki robisz to że jesz jeden posiłek . Jedz przynajmniej 4-5 ale w miejszych dawkach. Trzymaj dete wysokobiałkową. ogranicz węglowadany do 50 g na dzeiń . Trening areobowy wykonuj na czczo rano bo wtedy najszybciej spadnie tluszcz . nie jesdz słodyczy . i wykonuj dużo ćwiczeń areobowych 1 godzine dziennie i to wystarczy efekty bedą juz po 1 tygodniu !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3231
dobrze prawicie...moja babka tez mysli ze 2 posilki i bieganie to jej wystarczy zeby pozbyc sie kg i ze utrzyma wage juz do konca zycia....ah te kobietki:)i mowia ze sie nie troszczymy o nie:Phehe pozdrawiam!:)

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
Ze względu na ogromną monotonie odradzam plan powyzej, natomiast polecam jakis full body (maybe HST w najprostrzej postaci) połaczony z HIITem. Z odpowiednią dietą efekty Cię zadowolą

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34588 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434049
dieta przede wszystkim

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
jem jeden posiłek dziennie

nie na tym to polega...

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147
pytanie do batmana co to jest ten trening aerobowy rano?? co mam np robić brzuszki?? (bo tak jak kolega też bym chciał spalić troche brzuszka) jem ok 5 posiłków dziennie nie dopuszczam słodyczy codziennie pływam ok 1500m ale spokojnie rzabką:) więc co mi poradzisz co rano robić i wg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147
a i jeszcze jedno była mowa o diecie "wysokobiałkowej" na czym ona polega a co jeść i w jakich proporciach przed treningiem czy po ? z góry dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9932
dieta z odpowiednim bilansem kalorycznym to podstawa - ,usisz poszukac o tym na forum bo tu tego nikt ukladac nie bedzie no bo i jak, jak niema sie odp danych :)

trening trening trening - poszukaj i poczytaj o HIIT

jeden posilek dziennie to totalne nieporozumienie - z ciekawosci zapytam jak wyglada ten posilek :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do oceny

Następny temat

pytanie o mikrocykl negatywów w HST

WHEY premium