SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
;)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
ref
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jeszcze bardziej się trzeba było wygiąć by "spotęgować" efekt wielkiego brzucha...

Widzę ze ogólnie zaczynasz lekko tłuszczem obrastać.
Nie ma jednak chyba sensu bym kolejny raz to samo powtarzal co masz robić...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
Niestety mam lekko krzywy kręgosłup dlatego tak to wygląda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
W takim razie mam nadzieję że uda mi się zacząć biegać, ale dopiero od piątku - wtedy bd miał trochę wolnego czasu .. Poprobuje też napocić się trochę na skakance może to przyniesie efekty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Proponuje bieznie maks nachylenie 40 min chodzenie naprzemian z bieganiem rower stacjonarny tez ci nie zaszkodzi i ortopeda i ćwiczenia korekcyjne jak najbardziej bo wygieło cięjak paragraf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
Może to zdjęcie jest też trochę przesadzone bo nie mam aż takiej wady, chyba przez to że sam robiłem sobie zdjęcie i dlatego mnie tak wygięło ;D A basen może być ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Każda aktywność i odpowiednie żywienie.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
Ehh no sprobuję... ciężko będzie bez coli, słodyczy itp..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
coś za coś.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ekspander - odpowiedni dobór / możliwości

Następny temat

Plan na mase do oceny !!!

WHEY premium