SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5
Cześć, mam 16 lat trenuje mój brzuch już dosyć długo i są tego efekty ale w postaci płaskiego lekko umieśnionego brzucha. Chciałbym gdy napne zeby było widać kaloryfer i chciałbym jakieś ćwicznia. Trenowałem a6w i milion innych ale to nie daje efektów jakich bym się spodziewał.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1590
Czytałem na sfd, że tłuszczu nie da się zrzucić z jednej partii ciała i żeby mieć piękny brzuch to trzeba zejść z bf na jakieś 10% albo poniżej. Od tego czy tłuszczyku masz więcej na brzuchu czy na udach zależą geny. Proponuje zredukować tłuszcz, a potem pakować. Zresztą odsyłam do https://www.sfd.pl/Płaski_wyrzeźbiony_brzuch_!-t149143.html. Najpierw poszukajcie na forum bo naprawdę rzadko się zdarza, że nikt nigdy nie miał takiego samego problemu jak wy.

Zmieniony przez - tanto w dniu 2013-01-31 20:07:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62
A pro po tego pytania co do brzucha to wiecie coś o zbijaniu tkanki tłuszczowej poprzez spięcie mięśni i uderzenia ? Czy to jest skuteczne ? Np ja spinam brzuch a kolega czy nawet sam się uderzam na spiętym brzuchu ? Może ma to jakiś wpływ na rozwalenie tkanki tłuszczowej ? :)
Może coś w tym jest bo widziałem gdzieś na yt filmik co gość miał spięty brzuch leżąc a drugi zrzucał na niego ciężką piłkę lekarską więc stąd moje pytanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62
A co do twojego brzucha to musisz ... napiepszać ostro na maxa, żeby spalić tkankę tłuszczową + możesz spróbować z tymi uderzeniami o których mówiłem jak chcesz kratę ale nie oszukujmy się, dużo zależy także od diety, unikaj tłustego i jedz posiłki małymi porcjami ale dość często, żeby żołądka nie rozpychać za bardzo :) Jak zależy ci też na utracie masy ale wyrzeźbieniu się trochę możesz dołożyć jakieś spalacze.

Brzuch trenuj tak co drugi dzień na ostro ... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Trening samego brzucha to jest za mało by spalić tkanke tłuszczową. Potrzeba przemyślanej diety i treningu całego ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 244
A czy taki trening w domu co drugi dzień czyli wznios prostych nóg w leżeniu 3x30 do tego wzniosy tułowia 3x15 + jedzenie twarogu chudego może dać jakieś efekty ?

Zmieniony przez - marlotnik w dniu 2013-01-29 19:51:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
Zależy też czy dużo masz tłuszczu... jak nie masz oponki to w szybkim tempie powinno widać kaloryfer...

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Nie, nie da zamierzonych rezultatów.

Zmieniony przez - MojeImie w dniu 2013-01-29 20:06:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
Jak na moje oko to te 2 ćw to trochę mało

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
MojeImie mam pytanie... czy dzięki skakaniu na skakance da się zmniejszyć obwód w pasie?

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 244
Mam lekki tłuszcz na brzuchu ale jak napne miesnie to czuje twarde miesnie pod warstwa tłuszczu jak przyjdzie ciepło to zacznę biegać i jeździć na rowerze a do tego skakania. Oprócz brzucha ćwicze ogólnie fbw na biceps robię 3x15 hantlem 10kg a tzw. Kapturki jak mozna zrobic bo chciałem poprawić swój wygląd do wakacji czy do wakacji ćwicząc co drugi dzień mozna miec ładna sylwetkę ?biceps tricePs i brzuch bo na tym mi najbardziej zależy. DO tego duzo białka serii ryby i itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 244
Wiecie panowie początek zawsze trudny ale jak się czlOwiek przylozy i wysili to efekty bedą a worka za rozpospiske ale niektórzy wiedza wiedza ode mnie w tej dziedzinie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening obwodowy

Następny temat

Trening w domu + odrzywki

WHEY premium