SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bramkarz!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Mnie tez to interesuje.Jak to jest??

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1467
raczej musisz miec znajomosci. a jak chcesz sie zatrudnic u obcych to kurs samoobrony lub ochroniarski i najlepiej 50 w kablu :)

************************************************************************************************************************
************************************ Człowiek jest zawsze u podnórza góry swoich pragnień ********************************************* *********************************************************************
************************************************************************************************************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Najlepiej w sumie miec kumpli na bramce

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Według mnie bramkarz MUSI budzić respekt i MUSI umieć walczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 242
W polsce potrzebne są przedewszystkim znajomości :P niema znajomosci niema roboty

trening to podstawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Żaden dobry club nie zatrudni ochroniarza bez odpowiednich papierów.

Nie jest to praca lekka a kasa jest ale dopiero po jakims czasie. Pozdr

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
no trzeba miec papiery , bo jak nie masz a kogos oprawisz w pi*de a to zglosi to masz sprawe , wyglad -wiadomo ochroniarz samym wygladem powinien zniechecac turystow do wszczynania burd i bojek ^^ wiadomo ze byc duzym to nie wszystko bo juz pare razy widzialem jak koles 65 kilo zawiazywal niezlych koksow w supelek ;p no i znajomosci , chyba przewaznie ktos musi poreczyc za ciebie

pozdro

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
"widzialem jak koles 65 kilo zawiazywal niezlych koksow w supelek "

ta...


czyli kurs ochroniarski wystarczy aby "legalnie" stać na bramie?

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 598 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12596
jak chcesz stac w jakims dobrym klubie musisz miec kurs a jak na jakiejs potupaji na wiosce wystarcza plecy jakas rozkminka dzwonisz po kumpli wjazd i akcja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
nie mam zadnego kursu
znajomy mnie wkrecil i to nie do pierwszej lepszej wiejskiej potańcówki, tylko jednej z bardziej znanych dyskotek w łodzi
czy jestem ogromnym klocem 2x2m ? - nie
czy jestem mistrzem SW? - nie, mam za sobą treningi bjj oraz boksu, to wszystko
czy trzeba miec charakter do tej pracy? - TAK! i to podstawa, nie mozna sie wachac, czekac na to co sie stanie, itd.

ale fakt, jak nie masz znajomych to trudno sie bedzie gdzies dostac, bo kluby mają zazwyczaj swój zgrany/stały skład i tu nie chodzi juz o wyglad, tylko raczej o prace w zespole; mnie np. przyjeto bardzo dobrze, czulem sie 1 dnia jakbym pracowal tam z rok

co do watku "Tu nie chodzi o przyjemność tylko kase!!! "
zebys sie czasem nie zdziwił ile to $$ dostaniesz, w najlepszych klubach w lodzi jest to ok.100zl/noc; srednio jednak 70-50zl
co daje mimo wszystko smieszne pieniadze, ale z 2 strony zawsze jest to jakis dodatkowy zastrzyk gotowki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja siłka

Następny temat

ile mamy prawdziwych BYKÓW ??

WHEY premium