SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak energii na treningu kb.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1252
Witam wszystkich :)! Trenuje intensywnie kick boxing (4x w tyg), oprocz tego chodze do szkoły, ucze sie po nocach zeby zdac klasę, a na treningu nie mam czesto sił zeby normalnie trenowac ;/ Nie wiem czy to jest spowodowane moim krotkim snem (chociaz spię po 7godzin, ale ledwo wstaje rano z łóżka) czy też czymś innym. Co moge zrobić żebym na treningu był tak aktywny jak kiedyś kiedy popie*dalełem szkołe i chodzilo sie tylko na treningi? Koledzy mi polecają jakieś tanie tabletki z witaminami, a Wy co myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
Skup się na diecie i regeneracji.

Zmieniony przez - kwiatulaBa w dniu 2010-04-24 14:54:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1252
Dieta jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Pewnie*****owa.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Witaminy bierz, napewno Ci nie zaszkodza jak za malo spisz to jedz, pijesz za duzo kawy/alkoholu, masz duzo stresu( wybierz sobie) to koniecznie jedz magnez, albo kup ZMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
kofeina przed treningiem pobudza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 123 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2914
Może ogranicz ilość treningów z 4 na 2 lub 3. Wtedy też będziesz miał więcej energii.
No chyba że chcesz zostać profesjonalnym kick boxerem to nie wiem.

P.S też wydaje mi się że witaminy by pomogły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 700
ja bez żadnej diety do teraz trenowałem 3 razy w tygodniu SW i 3 razy w tygodniu siłka... i żyje ;P teraz się biore za wszystko na poważnie więc reżim snu, reżim odzywiania, reżim treningów itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8300
Spróbuj ułożyć sobie jakiś sensowny plan dnia, w taki sposób, żeby mieć czas i na naukę i treningi. Nie wiem o której kończysz szkołę i ile masz czasu pomiędzy szkołą a treningiem, ale może spróbuj uczyć się po szkole jeszcze przed treningiem? A po powrocie z treningu zajmij się już tylko sobą. Postaraj się więcej spać, bo według mnie 7 godzin to trochę za mało. Oczywiście do tego dobra dieta i tak jak pisali moi poprzednicy spróbuj kupić jakieś witaminy, powinno pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
A gdybys zdrzemnął się kawałek w ciągu dnia? Wprawdzie zaraz po wstaniu jesteś nieco z***any, ale potem energii pewnie więcej.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
kup sobie jakiś stak witaminowo-minerałowy powinien wystarczyć pewnie ci brakuje jakiegoś mikro elementów , albo za dużo walisz konia że nie masz siły na trening hehehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z Gustavo PC Picone!!!

Następny temat

Co brać zeby zrobic mase przy treningu KB

WHEY premium