SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Motywacja na treningu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11723


Elo wszystkim mam do was takie pytanie co robicie zeby sie zmotywowac do treningow w szczegolnie taka pora jaka jest jesien kiedy nic sie niechce robic Chodzi mi tu o osoby które maja dłuższy staz w sportach walki jezeli macie jakies propozycje chetnie posłucham
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11723
dzieki wszystkim za rady a co do diety odzywek itd to marcin niewyobrazam sobie treningow bez tego bo to podstawa ale mimo wszystko dzieki za rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
https://www.sfd.pl/NAJWAŻNIEJSZE_TEMATY_działu_Uderzane-t445272.html

W podpunkcie "psychika" znajdziesz artykuły dotyczące motywacji

Mi zima daje wiecej motywacji do treningów. Jak nie pójde na trening to dziwnie się czuje

Możesz słuchac sobie ulubionej muzyki przed treningiem, ogladac HL zawodników, walki, brac jakies aromatyczne kąpiele itp

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-11-26 22:03:50

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11723
dzieki a ty masz jakies swoje sprawdzone sposoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12133
ja tam nie potrzebuje żadnej motywacji, poprostu lubie to robić..i jak mam dzień bez treningu to nie wiem co ze sobą zrobić:D mam tylko 3 razy w tyg:(

''Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
Jeśli dlużej niż 2 dni nie trenuję mięśnie tak mnie bolą ze nie wiem co ze sobą zrobić. A motywacja moja to by być coraz lepszym, by pokazać sobie że potrafię więcej - gdy mi się nie chce zaczynać to z regóły ćwicze więcej i dłużej niż normalnie.

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Jak nie mam chęci na trening to zazwyczaj oglądam HL zawodników k1, muay thai itp na youtube, i odrazu jest chec do treningu
Na mnie muzyka jakoś wpływu nie ma

Mozesz sobie jeszcze wmawiac, ze musisz byc najlepszy i jak nie bedziesz trenować to na treningu i w walce bedziesz słabszy od innych.

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11723
no tak mnilek tylko ze ja treningi mam 5 ,6 razy w tygodniuwiec czasanmi jest ciezko ale mimo wszystko dzieki za rady marcin
VB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
jezeli 5,6 treningow w tygodniu to podstawa bedzie odpowiednia dieta + ew. zma, mzb, witaminy, bcaa itd. - regeneracja dobrze wpłynie na motywacje do treningów.

+ basen, sauna, masaże itp

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12133
http://pl.



http://pl.



Aż chce się ćwiczyć:P

''Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Te HL powyżej bardzo fajne
Na mnie dobrze działa autosugestia.Oraz nastawianie sobie przypomnień w telefonie,oczywiście z odpowiednią ilością przekleństw

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2079
oglądnij Rocky któraś cześć :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zbic opuchlizne z nosa ?

Następny temat

POTRZEBNA POMOC W DOBRANIU BUTOW BOKSERSKICH

WHEY premium