SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak efektów

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 68
Witam , mam problem z uzyskaniem efektów ( chodzi mi dokładnie o brzuch i klatę) , mam 183 cm wzrostu i ważę 67 kg , ćwiczę od 3 miesięcy i widzę bardzo małe efekty . Widać tylko że tłuszczu na brzuchu jest mniej i widać bardzo lekki zarys górnych partii mięśni brzucha , Diety jako takiej nie stosuję ale nie spożywam żadnych fast-foodów i nie jadam słodyczy ani chipsów , piję tylko wodę i herbatę (piwa nie piję w ogóle), odkąd zacząłem ćwiczyć na obiad spożywam ryż zamiast ziemniaków (żadnych frytek nic ) . Ćwiczę co drugi dzień . Proszę o jakąś poradę co mogę zrobić żeby uzyskać jakieś konkretne efekty . ( Do ćwiczeń posiadam : ławeczkę wielofunkcyjną do brzuszków jak i do sztangi , hantle , gryf łamany i skakankę . Biegam 3 razy w tygodniu . Może muszę zastosować jakąś dietę albo zmienić dotychczasowe ćwiczenia . Proszę o Pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 68
ciul tyle bawienia się :/ . na śniadanie chleb zwykły lub bułki z szynką sałatą i pomidorem i serem lub z twarogiem lub pasztetem , na obiad zawsze biały ryż z kurczakiem , podwieczorek to zazwyczaj bana lub jabłko na kolacje płatki czekoladowe lub kanapki z twarogiem białym i na górę rzodkiewka lub szczypiorek albo jakieś inne kanapki lub jajecznica albo omlet :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
A co chcesz osiągnąć?? Masa czy redukcja?? Jeśli chcesz redukować to raczej bez sensu. Bo u Ciebie to jedynie z kości na ości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8065 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42771
Z taką wagą napewno jesteś ektomrofikiem .. po co biegasz? To jakbyś strzelił sobie w noge .. to ze nie jesz fastfoodów nic nieznaczy.. musisz jeść więcej od swojego własnego zapotrzebowania dziennego ( jeśli wogóle takie znasz) żeby troche przytyć na masie .. ziemniaki wcale nie są złe daj rozpiske z treningu i tego jak wygląda przykłądowy dzień diety ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Dieta kuleje, jeśli w ogóle taka jest.
Pokaż swój jadłospis.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 68
Nie chcę przytyć dużo , chcę się wyrzeźbić po prostu i nie wiem co mi jest do tego potrzebne oprócz ćwiczeń :/ . Jakaś dieta albo coś , nie wiem nie znam się zbytnio na tych całych dietach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 68
Biegam bo gram w piłkę nożna i muszę mieć kondycję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Nie ma u Ciebie czego rzeźbić. Żeby rzeźbić trzeba mieć mięśnie a nie skórę i kości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8065 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42771
Oto to właśnie chodzi chyba ze chcesz wyglądać jak bieber to twoja sprawa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 68
widzę , że nie uzyskam tu żadnych informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kamilos1496
widzę , że nie uzyskam tu żadnych informacji

To ty nie współpracujesz. Prosili Cię dwa razy o rozpisanie jadłospisu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla a6w

Następny temat

15lat i kreatyna.

WHEY premium