SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak czasu na panienki i dla ziomkow z powodu treningow?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
PRZESTALEM MOWIC BO KOKSY ZA DUZO NIE GADAJA TYLKO COS MRUCZA POD NOSEM
Kamil dobrze prawi

dzikuje za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
mialem podobny problem co tykiedys widywalem sie z dupa ktora mieszkala odemnie jaki 1km 2 razy w tygodniu na 2 goidzni bo dieta
a teraz mam kobiete ktora rozumei to co robie
i wspolnie czesto gdzies idziemyczasem razem na silownie a jak gdzies indziej to zabieram torbe z zarciem i jest gita browar... na czym ci bardziej zalezy? przypuszcam ze wlaki bo masy w ten sposob nie zdobedziesz... odpusc trening ktory jest ci mniej potrzebny i idz na browara:) napewno ulzy ci psychicznei a az takich spadkow w czym kolwiek nie bedziesz mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1882
Decos dalbym Ci sogacza ale skapie na abona ;) wiec standardowo duchowy. Co do masy to kazdemu na niej jakos tam zalezy. Poza tym ja zwyczajnie lubie dziwgac zelastwo nie widze siebie bez tego. W sumie czytajac co tu ludzie pisza udalo mi sie na to spojrzec z boku i faktycznie niepotrzebnie zaczalem jeczec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
BEKANABOL mnie rozbił

a nie myśleliście o tym, żeby znaleźć sobie panne, która chociaż w części podziela Wasze zainteresowania?
ja pracuje, studiuje i każdy wieczór spędzam na treningu tajskiego, a mimo to mam czas żeby te 2-3 razy w tygodniu spotkać sie z moim facetem mało sypiam, fakt ale są rzeczy ważne i ważniejsze grunt to dobra organizacja czasu i nie ma co jojczyć, jak ktoś chce, to nie ma bata, żeby sie nie udało tego wszystkiego pogodzić

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25350
Dla chcącego nic trudnego.
luklum jak by ci naprawde zależało na pannie to byś wolał się z nią spotykać a nie szukał jakiś głupich wymówek że nie masz czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam z rana szkole potem trening i ucze sie spotykam z panienka i w dodatku mam mase pracy z stronami internetowymi i grafika bo mam swoja firme i jakos mam mase czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
Na wszystko mozna znalesc czas jak komuś naprawde zalezy .Jak byś miał Cizie naprawde super to mysle,ze treningi byś ograniczył.Uwazam ,ze dla byle jakiej panny nie ma sensu rezygnować z treningu bo potem moga byc wyrzuty sumienia i tylko zmarnowany czas jej i swoj;PPrawda jest taka zeby znalesc dziewczyne ktora jest wyrozumiała na to co robimy to jest cud a jak juz taka znajdziemy to lepiej sie jej trzymać;Mało jaka chce być tą drugą :D hAha ;)pozdrawiam ;)(Tylko głupiec nie zmienia zdania ):PA co do wypadu na miasto raz w tygodniu obowiazkowo;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 277
ja mam szkole przewaznie od 8 do 14 albo 15, jem obiad ok 15:30 potem sie troche ucze i o 16:45 ide na trening jestem tam do ok godziny 20 zalezy jaki plan robie a mam ich 4. Wieczorem jeszcze ze 4 cwiczonka i ide spac. Wstaje codziennie o 6 i robie sobie mała rozgrzewke potem jem sniadanie i do szkoły i tak cały czas w kółko. No i niestety aby cos osiagnac w kierunku kulturystyki i innych sportów trzeba wiele poświeciec i wielu rzeczy sie wyrzec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 493 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29557
he w zyciu trzeba miec czas na wszystko.
Nie myslicie ze potem bedziecie żałowac ze mogliscie inaczej, lepiej wykorzysta ten czas?
Sam trenuje 3-4 razy w tygodniu, w szkole tez ok idzie, czas na imprezy i dziewczyne tez mialem i nie narzekam

Rozrywki i przyjemnosci troche tez trzeba miec

Ale kazdy ma swoje życie i robic co chce :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Laweczka do oceny.

Następny temat

próbki

WHEY premium