SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile czasu...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46
Witam, od razu powiem, że jestem świadomy pytanie i odpowiedzi, że nie da się jednoznaczenie stwierdzić jaki to czas, bo rozumiem, że każde ciało zareaguje na ćwiczenia inaczej itp. Natomiast dla osoby, które się znają na tym wydaje mi się że mogę określić mniejwięcej czas w miesiącach.

Jestem szczupłą osobą ze wzrostem 185 a wagę około 65kg. Nigdy nie ćwiczyłem, wczoraj zapisałem się na siłownie,a od poniedziałku zaczynam ćwiczyć 3x w tygodniu, a do tego dieta. Chciałbym się zapytać tak jak w pytaniu ile czasu dojście mi do podobnego wyglądu:
http://www.facetemjestem.pl/wp-content/uploads/2013/09/meskie_ciacho_05.jpg

Proszę tylko bez głupich komentarzy, rozumiem iż nie potrwa to tydzień natomiast jakoś łatwiej jest ćwiczyć wiedząc, że podobne ciało mogę mieć w rok niż w cztery. Jeżeli nie da się tego określić, bo wiadomo inaczej wszystko reaguje ok, spoko. Jeszcze raz proszę o niepisanie bezsensownych postó.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 530
Poznałem człowieka, który trenuje 3 lata i jego osiągnięcia to 40 kg na klatę, a ma ponad 30 lat. No i zabawne bo ma raz w tygodniu trening personalny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136788
Nie, nie da się tego określić, za dużo zmiennych. Nie wiemy jak wyglądasz teraz, jakim planem jedziesz, jaką dietę masz teraz i jaką będziesz miał w przyszłości, nie wiemy czy nie masz alergii pokarmowych, kłopotów z hormonami, wad postawy utrudniających normalne ćwiczenia, niewykrytej choroby serca i wielu innych.
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46
Ok, rozumiem.:) O taką odpowiedz mi chodziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Pokaż z jakiego pułapu startujesz.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-01-02 22:15:32

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46
Nie jestem to ja, ale mam bardzo zbliżoną sylwetkę: http://i.iplsc.com/-/0003NAJJPBJOVD97-C114.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136788
Weź jeszcze zdjęcie dziadka wstaw jak był młody i powiedz, że sylwetkę po nim odziedziczyłeś. Stary, Ty poważny jesteś czy sobie jaja robisz? Jeśli naprawdę masz sylwetkę podobną do tego typa to rzeczywiście, masy Ci brakuje, możliwe że w rok zrobisz się na swój ideał.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ze 4-5 miesięcy to pójdzie na poznanie organizmu jak reaguje na trening, ilości powtórzeń, na makroskładniki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
najpierw masa do oporu ,jakies 6 - 12 miesiecy a pozniej redukcja ,pamietaj masa na czystej misce zebys zawodnikiem sumo nie zostal a pozniej redukcja tyle ile trzeba ,wszystko zalezy od tego jak szybki metabolizm masz ,pamietaj wszystko jest do zrobienia ,a poza tym chcesz powaznych opinij a nie chcesz swojego zdjecia wrzucic troche smierdzaca sprawa nie myslisz wymagasz a robsz z ludzi d****i
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46
darek290976
najpierw masa do oporu ,jakies 6 - 12 miesiecy a pozniej redukcja ,pamietaj masa na czystej misce zebys zawodnikiem sumo nie zostal a pozniej redukcja tyle ile trzeba ,wszystko zalezy od tego jak szybki metabolizm masz ,pamietaj wszystko jest do zrobienia ,a poza tym chcesz powaznych opinij a nie chcesz swojego zdjecia wrzucic troche smierdzaca sprawa nie myslisz wymagasz a robsz z ludzi d****i

Mam bardzo szybki metabolizm, dzięki. :) Po prostu nie chce się pokazywać to wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
no to mysle ze masa zamknie sie kolo roku ,ustal limit kalorii dodaj z 500 i zacznij po 4-6 tygodniach jak nie bedzie efektu to znowu z 500 ,dodaj cukry po treningu,mozesz pomyslec o jakiejs dobrej masowce (to wszystko nie zawracaj sobie glowy innymi suplami nie sluchaj kitu nic tu oprucz dobrej michy niczego nie zmieni) badz wytrwaly majac dobry metabolizm mozesz nie lapac tluszczu i redukcja bedzie znikoma potrzebna nie buj sie jesc jak cos to pytaj to najlepsza droga zeby osiagnac cel .powodzenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41512
Zajmie Ci to w przedziale od 2 lat do nigdy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyższa Szkoła Oficerska Wrocał - pytania

Następny temat

Progres wyciskanie

WHEY premium