SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bracia Kliczko zainteresowani walką z Fiodorem Emelianenko

temat działu:

Scena MMA i K-1

Ilość wyświetleń tematu: 13318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2789
"Dremor", zobacz ile jest pieprzenia przed walkami bokserskimi. Ciężko, żeby wobec takiej medialności nie było zainteresowania tłuszczy. Ale jakoś jak stoimy w klubach w soboty to zawsze każdy nawija o turniejach MMA, a nie o boksie. Każdy ma wbite w to, nawet Ci ćwiczący boks. A na te dolary nie patrz, bo raz na jakiś czas trzeba zrobić coś spektakularnego jak interes pada. Teraz jeszcze weź porównaj dolara teraz, a kiedyś. Śmiem twierdzić, że różnica jest kilkukrotna, nie patrząc tylko na kurs, ale i na czasy, które są teraz ciężkie dla Ameryki.

"Tylko przed Bogiem padnę na kolana"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Ja tam mam sentyment do boksu i dalej będe oglądać
A gdyby doszło do tej walki to dla mnie byłaby to tylko żałosna komercha i raczej bym nie obejrzała

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
HKJaga, nie rozumiesz, póki jest olbrzymia kasa, póty boks będzie znany. Nie pisz o Polsce bo w Polsce większość ludzi nie wie kim jest Mayweather.

Takiego popytu jak na walkę Floyd-Pacman nie było nigdy w boksie, i to świadczy o tym że boks jest dalej popularny i raczej nie zanosi się na zmiany. Stwierdzam fakty, nie mówię że boks jest ciekawy (choć imo jest) najlepszy i w ogóle. Mówię że jest popularny bo jest a dowodów szukaj w liczbach.

Nie chodzę do barów więc nie wiem czym się ludzie jarają, ale np moi kumple interesują się bardziej boksem.

I jeszcze raz proszę, nie zaprzeczajcie faktom. Możecie mówić, że boks jest nudny i do dupy ( to subiektywna ocena), ale nie można mówić że traci na popularności bo wystarczy przejrzeć statystyki. Po prostu nie polemizuje się z faktami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390


Ja kiedyś lubiłem Boks ale niestety juz naprawde mało Kozaków walczy(no może poza Pacquiao, Mayweatchera nie lubię mimo że jest kozakiem) aż głupio patrzeć jak teraz wygląda np. Hamed a ten gość był IMO naprawdę niesamowity,ja tam go uwielbiałem mimo że troszke pajacował(zreszta podobnie jak np. Sefo) szkoda że dał sobie już spokój już ze sportem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Tylko waga ciężka w boksie przeżywa kryzys. Jednak z pewnością nie upada o czym świadczy wielki popyt i głód na epickie starcia. Medialna oprawa walki Kliczko vs Haye była fenomenalna - o czymś takim fani MMA mogą tylko pomarzyć.

Sporo sporo czasu minie nim MMA dorobi się takiego statusu jak boks, takich legend, pieniędzy i otoczki z celebryckiego blichtru.

I nawet to na dobre wychodzi, bo gdy nie ma naprawdę grubej forsy, nie ma też przekrętów, wałków i burdelu związanego z milionem organizacji i menedżerów.

W życiu też bym nie nazwał boksu nudnym, ale to kwestia gustu.

Połowa ludzi na świecie - jeśli nie więcej - słyszała o Tysonie. Kto zna Andersona Silvę czy GSP? Tak więc nie zapowiadajcie przedwcześnie upadku boksu. Boks jest tak zakorzeniony w kulturze zachodniej (a nawet globalnej), jak piłka nożna. Dla większości ludzi MMA to kuriozum, faceci tarzający się w klatkach.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Po drugie, walka Pacquiao- Mayweather, wg szacunków przyniesie najwięcej zysków w historii boksu! ! ! Gdzie Wy widzicie upadek, ludzie?! Jak jest tak wielkie zainteresowanie walką, że jak do niej dojdzie to zostanie pobity rekord kasowy, to nie jest to upadek, ale R-O-Z-K-W-I-T ! ! !

To jest taki sam rozkwit, jak kolejny Transformers bijacy rekord filomow ze zlotej ery Hollywood, czy Gwiezdnych Wojen. Inflacja, bogacenie sie kolejnych krajow, wrzucanie polowy budzetu w agresywna reklame, ppv itp. Zmieniaja sie realia, spada wartosc pieniadza to i obrot globalny na papierze rosnie, chociaz udzial w torcie maleje.

Zmieniony przez - seba5700 w dniu 2011-07-15 09:02:49

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Enediktal - należą się wielkie brawa, pięknie wszystko ująłeś SOg.

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17442
To równie dobrze można byłoby rozpatrywać walkę:

Popek vs Szpilka

na zasadach mma, oraz na zasadach boksu

obaj to wariaci, którzy mają dobre warunki fizyczne i umiejętności i wcale nie zdziwiłoby mnie, jakby w MMA wygrał Szpilka, no ale boksie to chyba tylko Pop przez K.O., bo na pkt bez szans

Zmieniony przez - WojTAS7 w dniu 2011-07-15 12:30:02

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Seba, jakie czasy takie czasy, jak porównujemy MMA do boksu to dzisiejsze MMA do dzisiejszego boksu. Obie dyscypliny mają agresywną reklamę, inflacja również oddziałuje i na mma i na boks.

Tylko kto przy tej inflacji i reklamie zarabia duuuuuużo więcej? BOKS. Sorry, ale dla mnie miernikiem jest czysty zysk z danej walki/gali, a tu boks miażdży mma. Podobnie jak piłka nożna, której koneserem nie jestem miażdży boks. Nie lubię piłki nożnej, ale nie przysłania mi to faktów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
WojTAS7

Sog za poprawę humoru :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja po uderzeniu

Następny temat

sklepy ze sprzętem do treningów

WHEY premium