SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bracia Kliczko zainteresowani walką z Fiodorem Emelianenko

temat działu:

Scena MMA i K-1

Ilość wyświetleń tematu: 13317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Tak wiec najlepiej zakonczyc jałową dyskusję

na mma wygrywa zawodnik mma w boksie bokser i tyle ;)

ALE IMO w życiu zawodnik MMA jest duzo lepszy i lepiej by sobie na ulicy poradził (przykładowo) hehe



Zmieniony przez - Strecho w dniu 2011-07-12 20:23:26

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dokładnie tak jak Strecho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
"Co prawda nigdy to nie byli topowi bokserzy" Dremor jak Botha to nie jest dla ciebie topowy bokser to ja nie mam więcej pytań całkiem sie nieźle wtedy prezentował, nawet w sumie zasłużenie wygrał z JLB, a juz od solidnych sredniaków zebrał baty(Abidi,Khattou,Mo) no ale ok kończmy tą dyskusje, bo to w sumie do niczego nieprowadzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Gdyby tak było do JDS by się nie bawił w MMA tylko by na boks przeszedł gdzie są prawdziwe pieniądze :)

Oj niedługo ;) Jeszcze kilka lat dominacji braci K. w HV i coraz więcej fanów zacznie się odwracać od boksu, a co za tym idzie spadną zarobki z PPV itp. Zresztą boks jako sport jednowymiarowy sądzę, że na przestrzeni 10-20 lat zostanie zmarginalizowany do rangi karate czy TKD obecnie. Przyszłość należy do MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Ale boks to nie tylko HW. Przykładowo Floyd jest przymierzany do 100mln $ za walkę z Paco. W mma za 10 lat takiej kasy nie będzie. Każdy przeciwnik K2 dostaje minimum milion za walkę. W mma o milionach kto może pomarzyć? Lesnar i może kilku innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
bane158, dla mnie czołówka to pierwsza 10. Botha był niezły, ale z kim wygrał? Na pewno nie jest top 10. Pisząc topowych mam na myśli topowych i chvj. Lewis, Tyson, Kliczko, Foreman, Holyfield, Bowe i tym podobni zawodnicy.

/edit

PanParówka, nie mów o marginalizacji boksu w czasach Mayweathera i Pacquiao, bo to brzmi śmiesznie, nawet jak mówisz o jakiejś tam przestrzeni czasowej, to po prostu nie masz podstaw żeby tak twierdzić

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-07-13 01:12:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
^^ zgadzam się, boks to klasyk. Przetrwał boom na wiel SW i moim zdaniem jeszcze baaardzo długo będzie w czołówce i będzie mocno dochodowy

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Tu musze sie zgodzić z SIR PARÓWKA

Wedłgu mojej osobistej opini boks naprawde ostatnio nisko stoi, i stał sie ARENA polityczna A i nie tylko, na ringu kosztem bokserów załatwia sie wiele interesów i tematów, wystarczy zobaczyc stare czasy a popatrzec na dzisiejsze walki, a tym bardziej patrzac na takie szpilke (fajnie ze chlopakowi zycie sie zmienia) ale patrzac na jego przeciwników zastanawiam sie skad oni ich biora, tylko dziwie sie ze chlopaczyna daje sobie wciskac takich zawodników , ale tez to od niego nie zalezy.

Ostanie WALKA boksu zawodowego na najwyższym szczeblu mowi sama za siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Tomasz, walka Haye- Kliczko była bardzo fajna, nie zawsze musi być wojna.
Gdzieś ostatnio przeczytałem fajną rzecz- "Boks jest jak jazz. Im lepszy, tym mniej ludzi go docenia"

Ale nawet jeżeli ta walka byłaby do dupy, to wygenerowała olbrzymie zainteresowanie i pieniądze. I na to trzeba patrzeć, jeśli mamy zamiar przewidywać upadek boksu. Ze względu na zyski jakie ta walka przyniosła, śmiesznym jest ogłaszać "coraz więcej ludzi będzie odchodziło od boksu".

Po drugie, walka Pacquiao- Mayweather, wg szacunków przyniesie najwięcej zysków w historii boksu! ! ! Gdzie Wy widzicie upadek, ludzie?! Jak jest tak wielkie zainteresowanie walką, że jak do niej dojdzie to zostanie pobity rekord kasowy, to nie jest to upadek, ale R-O-Z-K-W-I-T ! ! !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
Ja myśle że Boks nie upadnie, to stara i dosyc ciekawa dyscyplina sportowa. A dochody w MMA za jakis czas osiągną ten sam poziom co w boksie, gdyż jest to najbardziej dynamicznie rozwijająca się dyscyplina sportowa na swiecie.
Wracając do tematu chce zobaczyc te walke. Chce Klitschko vs Fiodor :D

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja po uderzeniu

Następny temat

sklepy ze sprzętem do treningów

WHEY premium