SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bracia Kliczko zainteresowani walką z Fiodorem Emelianenko

temat działu:

Scena MMA i K-1

Ilość wyświetleń tematu: 13316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
greg z tym Szpilką to Cię poniosło trochu Jak dla mnie to Junior by Adamka np pokonał w walce bokserskiej. Gdyby przez dajmy na to pół roku skupił się wyłącznie na treningu bokserskim to Adamek bez szans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
bulletskat, bądźmy poważni, JDS zostałby wypunktowany aż miło.

Za dużo nawyków z MMA, gdzie stójka bokserska jest inna niż w boksie z wiadomych przyczyn. Inne rękawice, Adamek 100000000000000000000000 razy większe doświadczenie. JDS bez szans

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-07-12 02:03:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
"Hari,JDS,Leko albo Saki są niby wolni?"

Kickboxer ma inną budowę ciała od tego trzeba zacząć i w walce bokserskiej nigdy nie będą tak szybcy jak bokserzy.

Niektórym się wydaje, że niektórzy zawodnicy by sobie radzili w boksie, bo wyglądają efektownie w stójce na tle Nelsonów czy innych Gonzagów którzy w boksie są na poziomie bumów z rekordami 2-50. Boks to kompletnie inna bajka stójki niż mma.

Jeśli chodzi o konkretne przykłady zawodników mma z dobrą stójką w boksie zawodowym to młody Belfort startował pod naciskiem publiki w eliminacjach do igrzysk olimpijskich i odpadł szybko po nokautach w 1r. Aleks wiadomo dostał remis za nazwisko z jakimś kolesiem co był militarnym mistrzem Rosji, Sergej poległ ostatnio z jakimś 19latkiem z Chorwacji... Mały Nog odnosił jakieś sukcesy w amatorce, ale Brazylia boksersko jest cienka...

Oni dobrze jakby wygrywali z kimś z 2-3 setki, a tu o Adamku, Kliczce czy nawet Szpilce się pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
"Kickboxer ma inną budowę ciała od tego trzeba zacząć i w walce bokserskiej nigdy nie będą tak szybcy jak bokserzy"
Mógłbyś podać te różnice w budowie ciała kickboxerów bo bardzo jestem ich ciekaw Ja uważam że taki Hari czy Saki mogliby się spokojnie przestawić na boks i dalej odnosiliby sukcesy(co prawda Saki jest trochę za mały na HW ale myślę że i tak mogłby spokojnie powalczyć),skoro Vitali się przestawił z kickboxingu to czemu taki Hari(który jest IMO duzo bardziej utalentowany,a do mma się kompletnie nie nadaje) by niemógł, K1 niestety upada i wydaje mi się że niektórzy z kickboxerów tam startujących po prostu w najblizszym czasie(głównie z powodów finansowych) zaczną próbować swoich sił własnie w boksie ale jak będzie to czas pokaże.
Greg jeżeli chodzi o zawodników MMA to się z tobą zgadzam(stójka MMA a Boks to zupełnie inna bajka) ale pozwolę sobie tu podać przykład Crocopa(zanim mu siadła psychika) był swego czasu amatorskim mistrzem świata w boksie i sam Kliczko(niepamiętam już teraz który,dośc dawno o tym czytałem) z nim sparował i bardzo się o nim pochlebnie wypowiadał, więc można o tym dyskutować w nieskończoność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
bane158

Ja chciałem napisac cos ale to bezsensu choc jak sie takie herezje słyszy to nosi , 3 razy napisałem całe formułki ale skasowałem i uważam że ten temat jest bezsensu, bo jak on doszeł do tego szpilka to wojownik wszechczasów to ŻAL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Crocop był amatorskim mistrzem świata w boksie On toczył jakieś walki w amatorce i miał dobry rekord (ale kit wie z kim on tam walczył), ale nie wierzę, że był mistrzem świata w amatorce, to po prostu niemożliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
czytałem o tym w jakimś starym wywiadzie z nim ale to było dośc dawno temu, to było jeszcze w czasach gdy startował w K1 i zrobił sobie wtedy kilkuletnią przerwę, sprubuję poszukać w sieci tego wywiadu(ale nie gwarantuję że go teraz znajdę) Mirko o ile dobrze pamietam wypowiedział się mniej wiecej tak: "...byłem bokserem, byłem amatorskim mistrzem świata,startowałem w K1...".Głowy sobie nie dam uciać ale ten wywiad był chyba zrobiony w czasach jak Tyson miał walczyć w K1 i jego przeciwnikiem miał byc własnie Crocop(ale zaznaczam nie jestem pewien czy to było własnie wtedy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
http://www.gbrathletics.com/sport/boxing.htm

nie no bez jaj on nie był mistrzem świata, to już by był szczyt wszystkiego jakby był mistrzem świata w czasach Povietkina czy Solisa. Masz wiedzę do mocnej poprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
Greg czyli wychodzi nato ze ten wywiad który czytałem był przekręcony, bez kitu spróbuję go zanaleść i wrzuce tu jakby co link masz soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Greg
Już mi emcje zeszły wiec ci napisze posłuchaj nie da sie porównac tych dyscyplin sportu bo każdy żadzi sie innymi prawami.

1. Nie pisz takich herezji że zawodnicy mma ruszaja sie jak flaki z olejem bo jak juz jest dokładnie odwrotnie.

2. Już nie wyskakuj z SZPILKa bo z całym szacunkiem dla niego to mozna szukac zawodników ale pod blokami, i w niejednym klubie sa lepsi tylko brak im promocji.

3 Poziom boksu na dzien dzis jest bardzo slaby, i bardziej przypomina ARENE polityczna niz zdrowa rywalizacje.

ja juz napisałem co uwazam Fedor na ringu by poległ, Kliczko w klatce by poległ i KROPKA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja po uderzeniu

Następny temat

sklepy ze sprzętem do treningów

WHEY premium