SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boras88 /dziennik/junior w ,,Wuchta 34 team''

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295





sobotnie batalie






chcę być taki jak TATA

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2010-05-17 22:08:39

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50468
Koszula dośc mocno sciagnieta była?
coś za łatwo szło opuszczanie

w ostatniej serii wolniej opuszczałes kontrolowałes ruch i poszło najlepiej

Siady bandaże jakoś na łydke prawie samą wiazana moze troche wyzej zaczac i wyzej skonczyc

Łyda nie boli?
ja jak miałes wiazania na łyde miałes kilka dni skurcze;p

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z calym szacunkiem dla Wuchty ale chyba troche źle cie asekurował przy siadach. Wydaje mi sie ze powinien trzymac Ci rece bardziej na klacie, wtedy dałby radę Cie dzwignąc do góry. Tak mi sie wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
"chce byc taki jak wuchta"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
Dziennik pierwsza klasa, nic wam szefostwo nie sapie że nagrywacie filmy na terenie siłowni? Macie mały aparat ja mam Canona S5 is' to jest kobyła że ja p i e r... ;D
i jak tu nagrywać, powodzenia na zawodach!

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1757
raptacz- no była sciagnieta ale wiesz to jest dla mnie nowosc musze sie przyzwyczaic podobnie jak z bandazami w zeszłym tyg było dużo gorzej..... łyda nie boli twardy jestem


paveeel-
no ja dałem ciała ten mój chwyt jest tragiczny zawsze miałem słaby chwyt i nadgarstki i mi sie wyslizgneła sztanga gdyby nie to Wuchta by mnie podniósł

Adzik- Wuchta sobie wlewa ,,,,Taki mały jak on pól siłowni u nas tak wygląda nic specjalnego...

koxamans- kolego to jest wrecz reklama jak dobra siłka to czego ma sie pluć,,,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
dobra troche zmienie to co mowilem Wuchcie na telefonie

w tym tygodniu w piatek czy sobote 2jki ale z przesuwaniem progresji
czyli jesli ostatnio na 3jkachmiales ..145-155-165-175 to terazz nie wolno Ci tych samych ciezarkow uzyc i weź np .... 140-150-160-170-180-...

kolejnosc cwiczen :

przysiad
wyciskanie lezac
MC

jesli nadal masz czas i checi to moga byc jakies push press i podc na drazku podchwytem dla zrownowazenia miesni , rowniez po 3 powt ale przerwy znikome i olewczo raczej




w Mc bardzo luzne szelki kostium ma byc napiety tylko w dole w gornej fazie szelki beda przeszkadzac szczegolnie ze nieobeznany ze sprzetem jestes





w poniedzialki masz dociagania tam gdzie Wuchta mial wiosłowania
co chcialbym tu zmienic to fakt ze dociagania maja byc w styu sumo i na na prawde powaznych ciezarach na 3 powt
celuj na dociaganie 300 x3 bo ruch bedzie krotki



wioslowanie podchwytem pare seryjek jako rozgrzewka przed dociaganiem

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1757
wczorajszy trening...5x5

wyciskanie sztangielki jednorącz 30-32.5-37-40-45x 3 ost 40x5

wiosło oburącz
130-150-170 ost 165

dociąganie
230-160-280x 3 ale bez magnezji i chwyt puszczał...ost 265kg

hack przysiad 110-120-130-140 tak jak ost nie rozgrzany i cos w plecach strzeliło nie groznie...

wasko w dól 110-120-130 -140 140 ost 145 x 4 ale nie mialem owijek na nadgarstki a jak juz pisałem mam bardzo słabe nadgarstki

biceps+ nogi...



WODYN-
problem jest taki że koszulke tą założyłem pierwszy raz i szczerze mówiać wielce siły w niej nie czułem w porównaniu do robienia np docisków bez niej...

po 2 nie mam ani kostiumu do siadów ani do martwego bo nie mogłem znależć mojego rozmiaru szukam na wszystkich forach ale rozmiary konczą sie na 44 a taki miałem i na jednym z treningów poprostu sie już nie dałem rady w niego wbic wiec radze sobie narazie z koszulką pasem i bandażami cały mój asortyment trójboisty

po 3 jestem słabeusz i nie wiem jaki tego powód genetyka czy co 150 na 3 na nogi to bardzo słabo.. nie wiem czy mój wzrost czy to ze nóg nigdy nie robiłem ,,,,, czasem to wszystko mnie załamuje....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
co za filmik

Boras szkoda,że nie było Cię na AMPach nawet wasz trener stwierdził,że byś się przydał zamiast kolegi "atrapy"

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9871
hehe nasz ,,trener" zabrał kolege ,ktory przy wadze prawie 130 kg zrobił w trojboju 320 kg Troche trzeba było go uswiadmomić,ze to nierozsadne podejscie,gdzie prawdziwi zawodnicy zostaja w domu,a niewazna jest kalkulacja ,ktore miejsce zająłby ten a tamten(zreszta kołcz się przejechał na swym mysleniu i zrozumiał swoj bład,że nie zabrał ciebie)

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening brzucha = lipa

Następny temat

Wyciskanie żołnierskie

WHEY premium