SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boras88 /dziennik/junior w ,,Wuchta 34 team''

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
ale to nie przez alkohol i imprezy

poważniejsza sprawa

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
ale sztanga mu nie wybaczy

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1757
kurde co ja poradze zmuszam sie ale stres jest silniejszy (chwilowo)ale jestem dumny z siebie ze przy tym wszystkim walcze i wyniki są jak na mnie dobre np w listopadzie 125 na 10 w mc a teraz 160/8 jest postep!!!! Dzieki też Wuchta za motywacje i ze pomimo jakiś tam problemów nie odpuszczasz mi i walczymy razem!!!! kurde czuje sie jak jakiś leszczyk nie wiem z kad ta siła może motywacja zeby komuś cos udowodnic pokazac ze jestm silny i komuś to kiedys imponowało....ale z jedzeniem tragedia musze sie motywowac mam nadzieje ze niebawem sie to wszystko poukłada i waga wruci na dawny dobry poziom jakies rady co do polepszenia apetytu??????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
ale z jedzeniem tragedia musze sie motywowac mam nadzieje ze niebawem sie to wszystko poukłada i waga wruci na dawny dobry poziom jakies rady co do polepszenia apetytu - równiez mam nadzieję, że wszystko się ułoży i to juz jutro

juz ja dopilnuje abys jutro z wielkim brzuchem od nas wyszedł, bardzo duzym brzuchem Jak ni ebędziesz jadł to wpierdul

kupisz se magen cos tam z megabola i będzie gitara.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
magen cuś tam megabula

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
no właśnie bierz się za michę boś taki wątły nio i dziadek Wuchta mógły Tobie odpalić porcję schabika,a nie wszystko sam zje

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-01-29 19:35:15

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
737 3 kg ci kupimy haha :D

Postępy są, jak zacząłeś z Wuchta trenować ?

Nie no 1 sie nie odchudza i leca mu kg, siła zostaje i wql. a taki ja sie odchudzam i waga stoi ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9871
Sila do przodu a waga w dół,8 kilo schudles o kurde,bedziemy w jednej kategorii wagowej hehe.Najlepiej uporządkowac wszystkie sprawy,bo w takim stresie nie mozna sie skupic na ciezarach i jedzeniu,nawet dibenkozyd(spreparowana wit.b12) niewiele pomoze na apetyt

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Niestety czasami są takie sprawy które nie chcą przejsc


Dasz rade Boras!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1757
dzieki chłopaki no spoko każdy takie coś przeżyje albo przeżył to nie dziennik zeby tu prywatne brudy wywalać wiec chce sie skupic na traningu!!!!!!!!! WAGA W DÓL....to co z tego przytyłem kiedyś to teraz tez dam rade narazie organizmu nie oszukam ważne że siła idzie i tym sie buduje jutro 5 i to ma się liczyć!!!! reszta wkoncu sie poukłada tak czy siak....pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening brzucha = lipa

Następny temat

Wyciskanie żołnierskie

WHEY premium