SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boras88 /dziennik/junior w ,,Wuchta 34 team''

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1757
Wodyn-jem staram sie zupelnie zmieniać żarcie wkoncu pozbyłem sie białego pieczywa, troche czytam na czym to wszystko polega staram sie wyciągać wnioski ale waga stoi w miejscu ani 1kg do góry
Wodyn a jak myslisz jaka dieta by była dla mnie teraz w obecnej sytuacji najodpowiedniejsz????
Wuchta- tak jak mówisz mam nadzieje ze przerwa pomoże, kreta zawsze na mnie działała wiec mam nadzieje ze teraz bedzie to samo, co do nerwów jest lepiej, i jakos sie wkońcu zrównoważę po tym 5 letnim zwiazku

Vena no 3 mam kciuki za 3bój wsumie nie ma za dużo ,,lasek,, które by wogóle wiedziały co to znaczy a co dopiero trenowac .....powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Vena

to sprawdz jutro

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2010-03-04 00:13:16

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Boras

a wklej mi diete ktora obecnie "nie dziala"

i wklej diete ktora była w szczycie masy

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1757
Wodyn sory ze dopiero teraz


JAK na spowiedzi:

1.dieta w szczycie:
jadłem wszystko jak leci nie ograniczałem sie nieregularnie dużo świnstw pizza biały chleb itd słodycze chipsy słodycze poprostu wszystko 2 razy odrzywka białkowa ok 40 gr i raz z 60gr masówa po treningu wtedy doszedłem do wagi 105kg



2.Obecnie
Wdrażam sie w taka diete

5.30- płatki owsiane z mlekiem

6.30 odrzywka bialkowa 30gr

8.30-3 kanapki ciemnego chleba , ogórek kiszony, czasem ryba z puszki lub biały serek wiejski

11.odzywka białkowa, jabłko

14.30 obiad zamiennie ryz cieny potrawa chinska z miesem drobiowym, spageti z miesem drobiowym i ciemny makaron, lub jakies mieso ziemniaki
16.30.-odrzywka białkowa
17 trening -20.30- po zaraz odżywka masówka ok60 gr

21 jakas kolacja czesto jajecznica albo jakas kanapka albo cos co zostało z opisanego obiadu


APETYT wraca, jem dużo wiecej ale waga stoi na poziomie 98 kg czuje sie kiepsko z tym mało nabity, nie czuje mocy ogólnie kiepsko

NERWY nie bede ukrywac ze nadal jestem dosc zesteresowany i mój głupi leb nie potrafi sie jakos przestawic i zapomniec o pani X. Duży mam z tym problem i moje efekty na siłowni waga i wygląd napewno mnie nie podbudowują

Napewno bedzie z***a ale to dobrze potrzebuje motywacji i dobrych rad pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
to się ogarnij bo będzie w*******


jakby to mój kumpel powiedział..."nie łam się...jeszcze sobie w życiu pobzykasz"

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9871
Boras mam najświeższe info,jeszcze gorące hehe:24 kwiecień AMWlkp wyciskanie,a 22 albo 29 maj czyli tydzien albo 2 po AMP są AMWlkp w trojboju.
Trzeba będzie wybierać czy Warszawa czy start u nas tego 24,cholera co za zbieg okoliczności.My z Grzechem wybieramy te zawody u Wuchty,trener sekcji to zaakaceptuje,przynajmniej powinien;)

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
a gdzie? te WLKP

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9871
Na polibudzie zabawa.Będe informował jakby się cos zmieniło.

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1757
Zwierzolud no to jakaś masakra kurde trzeba zadzwonic do adama i dać znać ze tak sie złożyło ja nawet nie mam co wybierac jestem juz chyba w wawie w piątek z Wuchtą ale szkoda by było zebysmy nie startowali tutaj...no tam to bedzie wydarzenie trzeba tam byc koniecznie ,,,kogo tam nie ma w tym sporcie sie nie liczy ha ha
Vena co tak dopytujesz też chcesz startować? wsumie dużo dziewczyn ost startowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
to przyjadę na bank kibiować


Vena co tak dopytujesz też chcesz startować? wsumie dużo dziewczyn ost startowało

taaa zwłaszcza te w kozaczkach i jeansach
a w ts widziałam tylko jedną

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-03-06 16:59:19

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening brzucha = lipa

Następny temat

Wyciskanie żołnierskie

WHEY premium