SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolące serce

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1312 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20446
Mój kolega ma taki problem.. poszedł ze mna na silke.. wieczorem podobno strasznie go serce bolało.. jak był mały miał jakieś szmery serca.. czy to może być jakąś przyczyną?

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Czasami bóle serca to tak naprawdę nerwobóle. Ja tak czasami mam. Jednak uważam, że chłopak powinien się przepadać. Byłoby do kitu jakby na ławce chłopak wykorkował.

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1312 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20446
nie tesh czasem serducho boli...ale rzadko.. najwyrazniej wizyta u lekarza go nie minie

Zmieniony przez - olczi w dniu 2006-11-23 08:26:44

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Jezeli ma czeste i silne bóle serca to nie moze łapac za sztagne,poki nie odwiedzi lekarza,co jest tego przyczyną.
Oczywiscie czasem i mnie rowniez zakuje w sercu,tak jak i reszte,ale sa to zazwyczaj krótkotrwałe kłucia,tak jak ktos juz tu napisał są to nerwobóle,czesto poprostu wywołane sa zbyt duza iloscia stresu,przez co potem serce kłuje.Moim zdaniem picie soku z winogron(najlepiej naturalny) bardzo pomaga na serce,a poza tym jest to dobra dawka glukozy np: po treningu.Jezeli juz ktos ma nerwobóle to ten sok polecam.Jednak silne bóle serca tu juz tylko lekarz pomoze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
a moze kolega przesadzil jak na pierwszy raz- pompa i zakwas= bol w okolicach serca. przy okazji jakis stres i lekkie klucie i wydawalo mu sie ze go boli serducho (mocno)??

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
Czasem po prostu zakłuje w płucach a wydaje się że to serce...

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1312 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20446
nie nie ..to napewno serce..
1

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 520 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
mnie też nieraz pikawa boli po treningach ale rzadko. Niech się lepiej przebada, może ma jakieś zakrzepy. Jeśli jest początkujący niech nauczy się dobrze oddychania podczas wyciskania, bo to tez ma duże znaczenie. Może się chłopak tylko zakwasów nabawił i tyle w najgorszym wypadku może mieć chorobę wieńcową ale wtedy siłownie by musiał odpuścić

Spayky

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 703 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16084
niech idzie do lekarza i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1312 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20446
poczatkujacy czy nie ..nie ma to raczej wiekszego znaczenia... cwiczy od 2 lat jujitsu ,a tam treningi tesh sa ciezkie.. i mu nic nie jest

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
jak mnie ząb bolał to wyrwałem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BARDZO domowa silownia :-)

Następny temat

"Wielcy pakerzy" i ich złote myśli

WHEY premium