SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wpływ kreatyny na serce

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Biniu z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak sądzicie jaki jest wpływ kretyny na serce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4457 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42990
Kreatyna jest bezpiecznym suplementem i w przypadku osób zdrowych nie zachodzą żadne przeciwskazania do stosowania jej. W przypadku dolegliwości zdrowotnych, tak poważnych jak np. dolegliwości z sercem, zawsze warto skonsultować stosowanie suplementacji z lekarzem prowadzącym. Z mojej wiedzy wynika, że suplement ten jest bezpieczny również dla serca. Nie znam żadnych badań, które by temu przeczyły. Co do kreatyny i jej "ryzyka" stosowania od czasu do czasu pojawiają się jakieś mity. Możesz więcej o nich przeczytać w artykule Macieja: https://www.sfd.pl/art/Pogromcy_Mitów/Kreatyna_niszczy_cały_organizm!__według_francuskich_instytucji-a784.html 

Warto również pamiętać o pozytywach stosowania kreatyny. Poza działaniem anabolicznym, kreatyna potęguje wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej.

Działanie synergistyczne do działania kreatyny wykazuje beta-alanina. Beta-alaniny stymuluje wzrost karnozyny w tkance mięśniowej, co powoduje wzrost wytrzymałości mięśniowej. Wiele badań wskazuje na to, że połączenie tych dwóch suplementów daje dużo lepsze wyniki, niż wykorzystanie każdego z tych preparatów pojedynczo. Niżej podrzucam link do sklepu, gdzie znajdziesz dobrej jakości beta-alaninę. https://sklep.sfd.pl/Szukaj.aspx?q=SFD NUTRITION Beta Alanine

Więcej cennych wskazówek w doborze suplementów na masę mięśniową znajdziesz tutaj: https://www.sfd.pl/art/Suplementy/Suplementy_na_masę_mięsniową-a2500.html 

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dowiedz się w jakim celu używają neotonu, to poznasz odpowiedź. Ale per oral też jest ok. Robili testy jakiś rok temu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2478
Witam według mnie nic się nie dzieje z sercem po
kreatynie
. Sam brałem i niczego nie zauważyłem.Nara!

"Życie jest za krótkie żeby być małym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie-to barzdo ciekawe pytanie:0przeciez kreatyna to tez miesien:)jesli ktos moze udzielic fachowej informacji to bede wdzieczny-heheh:)nara:0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JEŚLI COŚ POWIĘKSZA MIĘŚNIE ZCAŁEGO CIAŁA TO I SERCE.
ALE OD JEDNEGO CYKLU TRAGICZNY PRZEROST MIĘŚNIA SERCOWEGO
CHYBA NIE GROZI ......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
Kreatyna nie powieksza miesnia sercowego bo kreatyna dziala tylko na miesnie szkieletowe...wyobrazasz sobie jaki by kulturysci mieli jezyki (przeciez tez miesien) gdyby tak bylo ? Przyrost tyczy sie tkanek poprzecznie prazkowanych, a serce takim nie jest ...

"Dzisiaj jestem mały, jutro bede duży"

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drogi misOO miesien sercowy jest jak najbardziej zbudowany z tkanki poprzecznie prazkowanej tylko specyficznego typu!

No pain no gain.
Pozdrowienia.Hammer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moje zdanie jest takie: Serce rosnie do pewnego czasu, tzn. do zakonczenia procesu dojrzewania, jak sie caly organizm rozwija.
Przeciez gdyby serducho roslo jak inne miesnie to byloby chyba najwiekszym miesniem w calym ciele. Pracuje non stop 24h/dobe, raz wolniej, raz szybciej ale ciagle!
Wiec biorac kreatyne raczej nie zrobisz sobie kaloryfera na sercu :)

<<< To tylko ja - "mała szafa" >>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 664 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3410
chłopaki - temat był wałkowany kilka miechów wstecz - przejrzyjcie archiwum, pamiętam że ktoś napisał artykuł "kreatyna rozwala mięsień sercowy!!!" czy jakoś tak
- serce powiększa się przedewszystkim od ćwiczeń - wzrasta wydajność, itp.
jeżęli miałaby je powiększać, to ciekawe jakie serca mieliby jadący na koksie

a tak w ogóle to potrzebny jest tu specjalista a nie jakiś tam inżynier

a tak w ogóle to potrzebny jest tu specjalista a nie jakiś tam inżynier

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50
No dobra a co w przypadku jezeli ma ktos 13 lat( wiek dojzewania )

Czytałem gdzies ze jednak nie ma to pozytywnego wpływu na serce

Zmieniony przez - wiewiór886 w dniu 2007-11-24 22:38:20

...AXE...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24658
d****

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer ale który???

Następny temat

Gainer do szkoly?

WHEY premium