SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer do szkoly?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6721
CZy mozna jakiegos gainera (w moim przypadku Mass scitec nutrition) rozpuscic w domu i wziac do szkoly jako posilek, bo, zadne normalne jedzenie mi w szkole przez gardlo nie chce przejsc?

Korgan

Największą walkę człowiek stacza z samym sobą …

Dr_T

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 546 Wiek 58 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28657
własnie tez sie wiele razy zastanawialem nad kupnem gaina do budy
co o tym sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
Sam mialem ten problem i od kilku miesiecy nosze ze soba geinera do budy ale dla mnie to zamalo dlatego nie rezygnuje z naturalnego pozywienia.

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
Jednek jest pewien problem z zrobieniem go duzo wczesniej i wlania do plastikowego pojemnika, slyszalem popnoc ze mleko moze wchodzic w reakcje chemiczne z plastikiem i przyniesc wiecej szkod niz pozytku {jezeli nie to prosze mnie poprawic i przepraszam za blad}.Najlepiej zrobic go tuz przed wypiciem...POZDRAWIAM...

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem jak jest z tymi reakcjami z plastikiem ale możecie sobie sprawić mały termos przecież
A sam pomysł jest dobry bo jak wiadomo gainer może zastąpić posiłek i będzie na pewno lepszym wyjściem niż hamburger czy snikers ze sklepiku w szkole .

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Ja tam wszelkiego rodzaju odzywki rozrabiam w wodze... mozna sie przyzwyczaic, po co ladowac w siebie tyle laktozy?

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6721
Gainera tez mieszam z woda i jest calkiem niezly, tylko cholernie slotki, ale nie jestem przekonany, czy to wytrzyma te 2\3 godziny po zrobieniu. Przeciez to gainer + woda to jest mieszanina, czy to wszystko nie opadnie po 2\3 godzinach?

Korgan

Największą walkę człowiek stacza z samym sobą …

Dr_T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
to sobie go wstrząśniesz....nie???

pozdrawiam

Johnnie

pozdrawiam

Johnnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6721
wlasciwie to chyba tak

Korgan

Największą walkę człowiek stacza z samym sobą …

Dr_T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6721
Czy po takim czasie gainer nie straci jakis wlasciwosci? cyba nie co????

Korgan

Największą walkę człowiek stacza z samym sobą …

Dr_T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
nie

pozdrawiam

Johnnie

pozdrawiam

Johnnie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wpływ kreatyny na serce

Następny temat

TRIBULLUS TERESTRIS

Wiecej