SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cell pump a serce

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
dzis rano czytałem ten post - https://www.sfd.pl/temat224163/ koles napisal ze mial problemy po cell pumpie ja natomiast mam takie pytanie -


ja tez mam niby nadcisnienie chociaz lekarz powiedzial ze jest prawie w normie ( balansuje na granicy normy a podwyzszonego ) twierdził ze to z przyczyny szybkiego rośniecia i duzej masy... ( serce nie nadąrza czasem zpompowac i czasem mam 2-3 sekundowe kołatanie serca lub jak siedze i nagle wstane to na pare sekund 2-3s mam lekki szum w uszach ) czy przy tym stanie moge brac cell pump ? wlasnie za miesiac mam zamiar go kupic ale zastanawiam sie... plz odp.

nikt mi nie odpisal w tamtym dziale wiec kieruje to tutaj ;]

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
chodzi mi oczywiscie o zwiazek pomiedzy aakg a nadcisnieniem ... odpowie ktos. ?

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1024 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7859
sam cell pump raczej nie zaszkodzi jednak biorac go bedziesz mial wiecej sily i energi podczas treningu i gdy to wykorzystasz obciazysz serce

jezeli sie zdecydujesz na suplementacje cell pumpem to nie cwicz na 100% bo jeszcze ci sie krzywda stanie

Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę,
po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić.
Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 117
czesc.lekarz dobrze powiedział że serce nie nadarza nad przyrostem masy.Serce ma za zadanie dostarczenie tlenu nawet do najodległeszej komórki.Pomysł jak np na cylu kreatynowym przybierasz 4-5kg w ciągu miesiąca a serce w znaczący sposób nie zmieni masy,czyli musi pracować z wiekszym obciązeniem z stąd biorą się takie twoje reakcje organizmu.Narazie bym na twoim miejscu cell pump odstawił poczekał przewien czas az ustaną te dolegliowści,zdrowie jest najważniejsze a masa nie zając nie ucieknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
w kazdej chwili moge sie odchudzic bo waze 86 kg w tej chwili , takze zleksza za duzo , jakbym spadl do 78 ( tak jak kiedys ) to było by git. tylko jak zrobie redukcje to znowóż spadnie mi miesnia ... :/ moze jakis anty katabolik by sie przydal tylko ze to troche kosztuje spalacz + antykat... :/ , macie jakies ciekawe alternatywy ? ( jak najmniej kofeiny bylo by wskazane ... :/ )

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak golic?

Następny temat

Wysokie ciśnienie wieczorami

WHEY premium