SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak golic?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2171
ema! mam pytanie. zawsze na nastepny dzien po ogoleniu klaty (maszynka) robi mi sie lekka wysypka i utrzymuje przez kilka pierwszych dni(jest dosc uciazliwa i nie wyglada to za fajnie). chcialem sie zapytac czy stosowanie czegos w stylu veeta rozwiaze ten problem? slyszalem, ze jest tez veet do miejsc intymnych ktory nie powoduje podraznien (wiem, ze troche glupio golic klate czyms co jest przeznaczone do golenia cipki no ale coz...). czy stosowanie tego veeta uchroni mnie od wysypki?

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
o takk

kocham Cię










za Twoją bystrość intelekt i "nie tępość"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
dezynfekuj sie po ogoleniu i ewentualnie przed,jak golisz sie nozykami to przed ogoleniem wyparzaj je,uzywaj czystych reczników i zobacz czy jeszcze sie pojawia. Ten temat było juz poruszany iles razy, Boofi pisał ze jak takie cos robi sie czesto to mozna wybrac sie do dermatologa

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
Mozesz sprobowac Veetem, masz na kazdym opakowaniu napisane jak zrobic test czy jestes uczulony na produkt czy nie
Pozatym po weecie wloski odrastaja delikatniejsze ( mniej klujace )

Zmieniony przez - aniolek85 w dniu 2005-09-30 20:01:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2658
Tak, tak - dezynfekcja to podstawa - możesz wyparzyć nożyk, przemyć wodą utleniną, spirytusem...a "veet" - myślę, że spokojnie mógłbyś używać. Ja po nim żadnej wysypki nigdy nie miałam (do nóg używam, nie do klaty oczywiście).Co do tej intymnej wersji kremu - to nierozumiem dlaczego masz jakieś tam opory - krem jak krem

Szpinak żrę - chudnąć chcę :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2171
ema! kupilem sobie veet w piancei efekty sa zadowalajace;] zadnych podraznien tylko na poczatku skura jest troche podrazniona (ale to krotko) ale sadze, ze to dlatego , ze to "moj pierwszy raz" ;) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2171
buahaha jak napisalem:P chodzi o to, ze nie dostalem zadnej wysypki ale na samym poczatku skora byla strasznie wysuszona i piekla troche ale to szybko przeszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
I efekty trzymają sie dłuzej niż po goleniu maszynką?

Zmieniony przez - aniolek85 w dniu 2005-10-02 13:28:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2171
efekty trzymaja sie dluzej to fakt, ale musze przyznac, ze mimo wszystko maszynka jest najdokladniejsza metoda golenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
a mi veet nie dziala ten z maszynka bez ostrzy, czesc wloskow zsotaje a reszta odrasta za 2 dni na nogach oczywiscie wiec nie wiem co robie nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2171
to mowisz chyba o tym w kremie. moze powinnas dluzej trzymac krem na nogach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
no jest napisane ze 3 minuty a jak nie schodzi latwo to maksymalnie 8
i i tak nie dziala i niby 3tyg gladkosci.. yhm
wydalam tylko 20zl ale co bede zalowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

urolog

Następny temat

cell pump a serce

WHEY premium