SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks treningi a walki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 685
Siema, mam taki problem który dotyczy boksu. Gdy się już czegoś nauczy na boksie na treningach to potem ma się walki na zawodach jakiś np. No i właśnie ja nie wiem czy mam brać udział jak bede na takich zawodach bo jak tak obrywasz cały czas w banie to potem masz mikrourazy ktore powoduja duzo wad. np. pogorszenie się wzroku wolniejsze myślenie i wiele wiele innych więc sam niewiem. Oczywiście mowię o boksie amatorskim, mam 15 lat i zacząłem swoją przygode z boksem. Więc postanowiłem że zrobię tak że na wszystkie treningi i sparingi treningowe będe chodził a na te walki ważniejsze nie po prostu..?? Jak wy uważacie?? Pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 561
Rifft trenuj ciężko i ćwicz technikę, nie unikaj sparingów bo dzięki temu zdobywasz doświadczenie a co za tym idzie będziesz pewniej sie poruszał na ringu, blokował i wyprowadzał kontrataki co wyjdzie na plus dla twojego zdrowia. W tym sporcie musisz się pogodzić z faktem że DOSTANIESZ w twarz. Powtarzam- trenuj a odnośnie urazów o które się martwisz odsyłam cię do tematów podwieszonych. Jest tam full artów na ten temat.

PS. nie rezygnuj z tego wspaniałego sportu ale jeśli naprawdę tak się tym będziesz trapić po lekturze idź na coś "chwytanego"

OM NOM NOM NOM!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yyyy ale o co chodzi ? ;p
narazie trenuj zobaczysz z czasem co bedzie nikt nie kaze ci walczyc ani amatorsko ani zawodowo ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Ciężko rostrzygać po tym co piszesz.

Sam musisz zadecydować co chcesz.

1. treningi - tak

2. sparringi - oj, jak najbardziej

3. zawody - wg uznania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
a moze nie nadajesz sie do tego jezli sie boisz pamietaj:
CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!!!

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
olej boks i zajmij się modelarstwem! a jak zależy ci na tym żeby sie poruszać to biegaj i rób przysiady.
najpierw trułeś dvpe i zakładałeś teamty czy możesz isc na trening. poszedłeś i teraz masz następny problem. co dalej nam szykujesz młody człowieku? co dalej...........

Zmieniony przez - ma-karon w dniu 2010-10-01 22:09:15

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez Lady M za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 239

Pozdro dla kumatych _/

...
Napisał(a)
Usunięty przez Lady M za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sluchajcie wszystko przychodzi z czasem moze on nawet jeszcze nie mial sparigow na treningach nie wie jak to wszystko wyglada jakby nie bylo ma dopiero 15 lat ma prawo sie obawiac . Narazie trenuj z czasem zobaczysz jak wyjdzie , nie unikaj sparigow przypadkiem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Ludzie zluzujcie poslady. Forum jest od zadawania pytań więc odpowiadajcie a nie róbcie łaski. Gość ma 15 lat dopiero więc stąd poziom pytania, a wy jesteście od tego żeby mu doradzić.
Nikt was nie zmusza zeby tu pisać nie podoba się to kółko różańcowe.

Rifft sam sobie musisz odpowiedzieć jaki cel mają Twoje treningi. Jak rekreacja to sobie ćwicz, od czasu do czasu sparingi (w kaskach!).
Jeśli celem są zawody to nie ma unikania walki.

Powodzenia

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4085
Możesz wybrać sparingi i zawody,ale jak chcesz trenować dla siebie to mówisz trenerowi,że na zawody jeździć nie chcesz,ani sparować bo przyszedłeś tu się ruszać ... Wybór drugi daje Ci tylko 20% zabawy z sportu,ale sam decyduj ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
troche za ostro panowie pojechaliście.

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tak troszke na luzie ;-)

Następny temat

Wolne ciężary a szybkość w walce

WHEY premium