SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks - indywidualne treningi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124
Witam,
trenuje boks od ok. 2 lat. Niestety jestem beznadziejna :(
Ale się nie poddaje i chcę dalej trenować.
Chcę poprawić jak najszybciej swoją technikę, obronę, atak itd.

Postanowiłam zapisać się na indywidualne lekcje boksu 2 x w tyg.
W klubie są treningi 3 x w tyg.

Jak myślicie zdołam poprawić się w ciągu pół roku biorąc 2 x w tyg. dodatkowo indywidualny trening? Czy to jest bez sensu?

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3358
To wszystko zalezy od Ciebie ;)

Jestem zielony ^_^ xD
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozdro z HoLaNdIi !! ^_^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124
A czy w przeciągu pół roku jest możliwość żebym poprawiła swoje błędy?
Bardzo mi zależy na tym.

Zmieniony przez - motyleeek w dniu 2011-10-24 11:59:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
Czemu akurat pół roku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Ćwicz w domu!

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3131
Błędy jesteś w stanie poprawić w ciągu 2 tygodni. Tutaj nie chodzi o czas ale o predyspozycje, motywację i współpracę z odpowiednimi osobami. Fakt, że w ciągu 2 lat oceniasz swoje umiejętności jako beznadziejne oznacza, że właśnie powyższe czynniki zawiodły. Zakładając, że zamierzasz nawiązać współpracę z doświadczoną osobą, indywidualne treningi mają tę przewagę, że ta osoba Cię stale obserwuje, może Cię poprawiać, motywować, przekazywać wiedzę, prowadzić. Niemniej jednak na niewiele się to zda jeśli nie poprzesz tego ciężką pracą. Do boksu jak do każdego sportu trzeba mieć też pewne predyspozycje, większości z nich da się jednak wyuczyć, również te mentalne, kwestia chęci i odpowiedniego trenera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124
Pół roku, bo teraz uczę się zaocznie, a od następnego roku przenoszę się na studia dzienne więc nie wiem jak będzie z czasem na dodatkowe treningi, a chcę poprawić swoje umiejętności.

Moja motywacja jest wielka, bardzo mi zależy żeby się poprawić. Kocham ten sport.

W klubie trenerzy kobiety traktują jak powietrze, nie wytykają błędów, nie poprawiają, nic nie robią więc postanowiłam to zmienić i znalazłam odpowiednią osobę, która będzie mnie trenować tyle, że to kosztuje ale myślę, że warto jeżeli miałoby to mi pomóc :)

Zawsze ciężko pracowałam i fizycznie i psychicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3131
Nie wystarczy ciężko pracować, trzeba mieć jeszcze jakieś predyspozycje oraz cały ten wysiłek odpowiednio ukierunkować. Niestety u Ciebie powyższe aspekty zawiodły skoro twierdzisz, że niewiele się nauczyłaś. Niemniej jednak doświadczenie, które zdobyłaś, pewne obycie z tematem pozwoli Ci w bardzo krótkim czasie wejść w odpowiedni rytm treningu z indywidualnym coachem i szybciej nabierać umiejętności, więc na pewno nie będzie to czas zupełnie stracony. Może pomyśl o zmianie sportu. Boks nie jest dla wszystkich, poza tym jest to bardzo okrojony sport walki i nie dla każdego pomimo jego prostoty. Być może potrzebujesz czegoś innego, może jakiś styl chwytany albo inna stójka, np. MT czy KB (masz tam również nogi).

Co do studiów dziennych, będziesz miała na nich więcej czasu niż na zaocznych, chyba że wybrałaś się na dwa kierunki z dodatkowymi zajęciami w kółkach popołudniowych albo lubisz imprezować. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
A to jest wykwalifikowany trener? Jeśli tak - to może być bardzo dobrze.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z Puchar Polski Ju-Jitsu Mlodziezowcow (PZJ-J)

Następny temat

Magda Rak zawodową Mistrzynią Polski Muay Thai WMC!

WHEY premium