SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treningi Muay Thai/Boks

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1861
Witam Wszystkich otóż uczęszczam na treningi boksu oraz Muay Thai są to bardzo ciężkie treningi nieraz nie mam wogóle siły i muszę stopować :(jak wracam do domu to czuje się jak nieprzyromny moje pytanie brzmi czy powinienem używać jakies wspomagacze, odżywki?
Mam 16 lat trenuje 3 miesiące,trenuje 3-4 razy w tygodniu.
Z Góry Dziękuje za Pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Może po prostu zrezygnuj z jednego? Trenowanie 2 sztuk walki naraz jest ciężkie, zwłaszcza, że jesteś młody. Może to brak kondycji? Jeżeli tak to się wyrobi, ale powinieneś imo trochę odpuścić jeżeli przeszkadza Ci to zmęczenie. Poza tym "No pain, no gain".

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 701 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19472
Ale jak jestes nieprzytomny kazdy jest zmeczony po to chodzisz zeby cos z siebie dac a nie siedziec przed kompem

W defensywie nie do pokonania,w ofensywie nie do zatrzymania!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 691
Wytrzymaj jeszcze troche i powinno byc dobrze , musisz tylko pamietac zeby sie wysypiac i dobrze jesc . Ewentualnie mozesz sobie kupic jakies witaminki zeby uzupelniac straty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1861
jakie witaminy polecasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1546 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13123
Człowieku nie kupuj żadnych supli tylko jedz zdrowo i będziesz mial siłe na trening.

s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"

http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
bcaa i glutamina i bedzie lepiej :)
i przedewszystkim sen i dieta by sie przydala ja wale 5-8 treningow tygodniowo do tego silka 3-4 razy w tygodniu i daje rade spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 691
Olimp ma fajne witaminki i nie drogie , ja swoje kupilem w aptece .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1861
dziękuje za pomoc i Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Ja na Twoim miejscu bym przystopował i dopiero za jakiś czas gdy kondycyjnie będzie wytrzymywać zapisz się znowu na jedno i drugie.
jesteś młody wiec wszystko przed Tobą i niema co przesadzać na początek
po 3 miesiącach nie będziesz gór przenosić. Takie jest moje zdanie a zrobisz jak będziesz chciał. pzdr

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1861
w lipcu chodzę na treningi przez cały sierpień mogę popracować nad kondycja,są jakieś sprawdzone metody na formowania sobie kondycji???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obciazenie w postaci ubioru

Następny temat

Tepee

WHEY premium