SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BodyPower Pro 2016

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4573 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522670
Dawaj te hostessy, tych z branży widzimy na codzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
levrone, te wszystkie jego foty od lustra to jakas manipulacja jak na moje swiatlem i odbiciem, w realu nie jest duzy, widzialem go rok temu w tym samym czasie to nie byl duzo mniejszy, ogolem nie lubie tych jego supli i jak ktos juz pisal to jest niby jego firma ale obok odrazu i gdzies tam po rogach byly reklamy FA, martyn ford na fotach wyglada jak kosmita na zywo nie robil na mnie AZ takiego wrazenia dosyc chude rece zakryte rekawami, i ktos tam kiedys pisal ze on ma niby 2,20 czy jakos tak, ja mam 191-2 a on moze ledwo o pol glowy odemnie wyzszy, melon jak zwykle odziany dresami od stop po glowe i czlapal jak jakis niewolnik ktory idzie za kare i szura nogami, ale branie tez mial mocne, pacmana juz widzialem wczesniej, ogolem jego sylwetka wyglada w realu bardzo dziwnie, troche chude rece, klatka odstaje daleko w przod ale tak samo jak beben, slyszalem duzo opini i nawet na expo ze to bufon zapatrzony w siebie.













http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
dalej pacman 1 foto ze standu sciteca, no i piana oczywiscie aka czlowiek figura woskowa, nikt na mnie takiego wrazenia nie zrobil na zywo jak on i khan, wyglada jak wyciety prosto z komiksu i wstawiony aby chodzil pomiedzy nami zwyklymi smiertelnikami













http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
troche wiecej piany, i ramy 1 foto, juz tez pisalem ze wrazenie robi, szczegolnie brytole sie nim jarali texty zza plecow typu 'jak ten rami wyglada? najwiekszy czlowiek jakiego w zyciu widzialem' 'wyglada jak yeti' itd itp










http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
larissa, cialo super ale ta jej twarz to o pomste do boga ronnie jak tez mowilem, bije od niego dobro na kilometr, szkoda mi go bylo jak szedl o kulach dlatego nawet ziom usunal te foty z aparatu, jak robilismy mu ta fote w tym momencie popatrzal sie na nas wlasnie tym swoim wzrokiem i krzyknal swoim glosikiem jak ze swoich filmow za czasow mlodosci 'HEY' myslelismy ze nas zj**ie a on do nas 'YEAH BUDDY' banan z ryja mi nie schodzil przez caly dzien dzieki temu momentowi... troche fotek przy wejsciu na hale - scitec team

















Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2016-05-14 21:19:31
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
ta mloda szwedka(zawsze zapominam jak sie nazywa) wyglada super i mlodo, bardzo sliczna uroda chociaz na tym foto tego nie widac, no i chyba najladniejsza zawodniczka bikini pro valeria ammirato, jak przechadzala sie po hali zeby se z nia fotki mogli ludzie pstrykac to kazdy dostawal skretu szyji, sliczna pupa i sliczne nie przesadzone piersi, przesliczna buzia.

to na tyle, jutro jak mi sie bedzie chcialo to powrzucam te fotki hostess, jak ktos ma jakies pytania na temat expo czy tam kogos czy czegos innego to chetnie moge odpowiedziec za sogi










4

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
Swietne zdjecia, lord. Valeria sliczna i ogolnie tak jak opisales wlasnie. :) Ramy potezy.
Widziales Erniego Triceraptora Taylora :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
lordknaga

Robiłeś sobie zdjęcia z kulturystami ? Jak tak, to podziel się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10022 Napisanych postów 30363 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728663
Larissa ,jak pączek w maśle :),ciekawe czy w takiej formie w Poznaniu się pokaże :)

Piana -ramiona zdeformowane środkami -po prostu karykatura sportowca...

Ronny-jak widać ,wesołe usposobienie i się nie bardzo wszystkim przejmuje - no i dobrze !


Wrzuć jeszcze trochę zdjęć zawodników-tych co startowali-zawsze inaczej wyglądają niż na scenie-czasem lepiej,czasem gorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Dobra robota Lord! Bardzo obrazowo, świetnie to wszystko opisałeś. Szczególnie trafnie Ryśka Pianę. Mógłbyś robić za lektora w filmach dla niewidomych SOG
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FIBO 2016

Następny temat

EVLS Praga Pro 2016

WHEY premium