SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BodyPower Pro 2016

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728659
Czyli wszystko zgodnie z przewidywaniami-co do dwóch pierwszych miejsc.

Daniel Toth ma ten problem z talią nierozwiązany nadal,choć jak na niego-trochę kraty się pokazało

Kefalianoś?
Ogolnie wg mnie zawodnik niedoceniany na większości zawodów ale też czasem w niezbyt dobrej formie startuje.

Rockel niestety zawsze to samo-kompletny brak plastyki mieśni,forma zresztą też coraz słabsza.
W Gdańsku też była lipa.

Ciekaw jestem zdjęć Lorda i dalszych opinii o zawodnikach i gwiazdach tego sportu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
































Zmieniony przez - Possible w dniu 2016-05-14 18:14:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4572 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522670














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4572 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522670














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4572 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522670














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4572 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522670





















Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-05-14 20:25:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
zgralem foty i wrzuce te warte uwagi, jak chcecie to moge jakies foty hostess wrzucic ze standow, ale gadalismy np. z jedna to nam powiedziala ze w zyciu nie byla na silowni tylko ja skads tam sciagneli z jakiegos castingu cos ala movies xtra czy cos w ten desen

wrzucam po 5 fot w post, bo tyle chyba mozna max...















burneika jak pisalem przemily gosc, nie pajacuje na zywo jak na internecie, cedric wyglada super, szczegolnie lapy tylko barki troche przymale sie wydaja, ct fletcher tez mily gosciu, kolejka do jego standu byla tez ogromna.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2016-05-14 21:01:58

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
clarence devis bardzo przesympatyczny gosc, lapska nabite do granic mozliwosci chyba przy takim wzroscie, dlb wiadomo, kolejki na kilometr i jakies seminarium dla fanow razem z mezem i reszta jej ekipy













http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
dusty hanshaw i oraz paru innych animali z kanady rownierz bylo male stanowsko i dosyc male zainteresowanie, freeman byl na standzie cybexu(sprzetu na silke) pokazywal jak cwiczyc na owym sprzecie i z kettelbelami, super sie trzyma jak na ten wiek, mozna bylo spokojnie zagadac o wszystkim, heath jak juz pisalem na zywo to bym w zyciu nie pomyslal ze to jest najlepszy facet w tym 'sporcie' ale offseason itp.













http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
DS supplements stanowisko, tez ogromne kolejki chyba razem z 5% najlepiej wygladajace stanowsko, HYDE(ten w masce wygladal super, kazdy sobie z nim foty pstrykal) khan jak juz pisalem tez na zywo masakra jakosc miesnia(na fotach widac moze z 30% tego jak na zywo sie prezentowal, zreszta nie tylko w jego przypadku tak jest) cwiczyl z ludzmi pozniej chodzil dookola, pozniej mial jakies seminarium, jeszcze dalej smazyl kurczaki i pokazywal jak je przyprawiac tutaj z flexem wheelerem na lawce, ktory tez o dziwo wyglada bardzo zdrowo i mlodo, khana glos w realu jest jeszcze bardziej komiczny niz na filmach flex lewis, dla mnie tez troche lipa jak na malego mr O, nawet ta lapa nie wygladala tak jak na fotach i filmach wczesniej.













http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FIBO 2016

Następny temat

EVLS Praga Pro 2016

WHEY premium