SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bociek odbudowywanie formy

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Jak dla mnie zaj**iscie patrząc na twoj staż :) Chyba mezo to twoj typ budowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 352 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12856
Powiem tak jak na ten staż rewolucji nie ma, ale jak na ten wiek jest gicior łapsko dobre resztą średnio ale życzę powodzenia, łap sogacza ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
to jest dzial galeria zdjec a nie linkow, moglbys nauczyc sie wklejac foty. A co do sylwetki to zaczyma sie robic kozacko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wklejam linki bo nie chce mi się ciągle zmniejszać rozmiarów zdjęć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4971
powiedzcie mi dlaczego istnieje tutaj stereoty "lapsko dobre" ? tak apropo mam znajomego w twoim wzroscie ktory ma 38 cm i wyglada to w ch** wiecej niz u ciebie takze twoje "lapy" wygladaja na max 35 xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
Już nie przesadzaj,ze 35 człowieku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
klata i lapy najlepsze skup sie glownie na barkach i plecach i nogi rownomiernie buduj do gory Zdr

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prezes125, może i tobie się wydawa że wyglądają na 35 cm, ale ja nie kłamię i teraz mam 39,2 cm w łapie po spadkach, i nie katuje ich już tak teraz bo skupiam się na klacie i plecach przedewszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Wydaje mi się że autor podaje prawdziwy obwód bicepsów ;] Troche są krótkie, ale napewno nie wyglądają na 35cm ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3074
Nie moge tego nie skomentowac jak tam jest 41 w lapie to ja mam 51 ......pozatym chcialbym widziec te 150 na MC jak Ty wogule niemasz prostownikow pewnie nawet nie wiesz co to MC.....takie glupoty wypisywac ludzie to sie w glowach nie miesci.

Wola psychiki daje wyniki!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FINAŁY MR SFD V i MISS SFD III - GŁOSOWANIE UŻYTKOWNIKÓW!

Następny temat

Jankez - Foty do oceny

WHEY premium