SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bociek odbudowywanie formy

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 211 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28941
Mulas, ale z ciebie hejter. Sam mam około 35cm w ramieniu i jego łapy na prawdę wyglądają na sporo większe od moich. Tak samo z martwym ciągiem, wynik w kg, to nie tylko mięśnie, ale i wydolność układu nerwowego. Także zamiast negatywnych ocen pod jego adresem, skup się na swoich mięśniach i wyniku w martwym ciągu, bo te 150 to nie jest jakaś nieosiągalna dla nikogo granica, a ty to tak traktujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3074
Dzieciaku kurde o czym Ty wogule do mnie gadasz chlopak ma 70 kilo jak moze miec 41 w lapie tys chyba takiej reki nie widzial na oczy i bredzisz.Jak masz zlane 35 w raczce to co sie dziwisz.... Jaka wydolnosc co Ty p******isz masakra jakas tys widzial 150 kilo nakladu na takiego 70 kilowego 16 latka ??Chcialbym to widziec o czym gadka.....

Wola psychiki daje wyniki!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mulas, spójrz sobie na moją fotę z miarką i zobacz ile tam jest, i to było jak założyłem temat a teraz po spadkach mam 39,2 cm , jeżeli był byś spostrzegawczy to byś widział i to jest możliwe przy tej wadze, jak już napisałem w jednym poście ja nie kłamię. Ale to jest twoje zdanie, zakładając ten temat powinienem spodziewac się krytyki. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
Co niektórym z was widzę już od tej zazdrości mózgi przeżarło,mulas ja ważę równo 70kg,bo troszke schudlem,chorowałem..i jakoś przed treningiem mam 39 w łapce,więc co ty pieprzysz,że nie można,czasami jak czytam wasze komentarze to się śmiać chce .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3074
Masz 39 a nie 41 to przy wadze 70 kilo osiagalne jak masz nogi jak to sie mowi bociek??Zreszta skonczylem juz nic nie gadam swoje na ten temat powiedzialem.

Wola psychiki daje wyniki!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Założyłem temat przed spadkami więc miałem w tedy 41 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 352 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12856
ale wy p******icie głupoty za przeproszeniem, gość może ważyć 70 i 45 nawet w łapie mieć ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3074
Dobre x))

Wola psychiki daje wyniki!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
a co to za wyznacznik Kamil Majek przy wadze 75 kg mial w lapie 48.5 ;) zdr

Zmieniony przez - wladek0o w dniu 2012-12-26 18:15:56

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
mulas,39 mam przed treningiem,prawy biceps dochodzi do 41,5 na pomopie,tyle dodam .

Zmieniony przez - adamek.k w dniu 2012-12-26 18:29:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FINAŁY MR SFD V i MISS SFD III - GŁOSOWANIE UŻYTKOWNIKÓW!

Następny temat

Jankez - Foty do oceny

WHEY premium