SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bioniche Pharma (old design) 10ml vial - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254734

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46391
mm1986
O tym mixie 400mg, bylo pisane bodajze 3 opinie na ostatnich stronach, proponuje zalozyc bryle (czytaj okulary) albo wyciagnac z oczow kokoty.

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2013-08-26 18:50:39


Obraziłeś mnie bo już chodzę w okularach i mi się przykro zrobiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146
a wedlug mnie cala ta bionicha to jedna wielka lipa! Dzisiaj to odstawiam,bo juz niemoge. Po pierwsze bol tak ogromny po szotach,ze szkoda gadac,wczoraj sie faszerowalem tabletkami przeciwbolowymi.bije juz prawie 10tygodni,deke z mixem i prawie zadnych efektow! Dzisiaj zamawiam porzadny sprzet i dziekuje za takie wynalazki.
Oczywiscie podkreslam ze nie handluje niczym,nawet nie mieszkam w pl. Wyrazam tylko szczera opinie. Pomijam fakt ze wedlug mnie tam niema zadnej deki tylko pewnie jakis prop,stawy mnie bola jak bolaly,bilem niby 600mg deki na 750mixa ew i poped seksualny tak wielki jakbym przybil 1300samego testa,wiec ja juz dziekuje za lipne undery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 247 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4894
Jadł ktoś wino z Bioniche? Ziomek dostał ostatnio takie coś, smak lekko slodki, tabletki twarde, łamią się łatwo :



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2804
Panowie jak tam cypio z bio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Tomek KSC
a wedlug mnie cala ta bionicha to jedna wielka lipa! Dzisiaj to odstawiam,bo juz niemoge. Po pierwsze bol tak ogromny po szotach,ze szkoda gadac,wczoraj sie faszerowalem tabletkami przeciwbolowymi.bije juz prawie 10tygodni,deke z mixem i prawie zadnych efektow! Dzisiaj zamawiam porzadny sprzet i dziekuje za takie wynalazki.
Oczywiscie podkreslam ze nie handluje niczym,nawet nie mieszkam w pl. Wyrazam tylko szczera opinie. Pomijam fakt ze wedlug mnie tam niema zadnej deki tylko pewnie jakis prop,stawy mnie bola jak bolaly,bilem niby 600mg deki na 750mixa ew i poped seksualny tak wielki jakbym przybil 1300samego testa,wiec ja juz dziekuje za lipne undery


Ja na 1300mg testa mam lidibo bardzo slabe, im wieksza dawka tym libido slabsze, zazwyczaj - wiec zaden to wyznacznik ale co do bolesnosci nie wiem, ja bilem tylko tren ace i byl bardzo dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
gouranga0
Jadł ktoś wino z Bioniche? Ziomek dostał ostatnio takie coś, smak lekko slodki, tabletki twarde, łamią się łatwo :







Jadlem te winko, zadowolony bylem, ale dawka leciala gruba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 247 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4894
mm1986
gouranga0
Jadł ktoś wino z Bioniche? Ziomek dostał ostatnio takie coś, smak lekko slodki, tabletki twarde, łamią się łatwo :







Jadlem te winko, zadowolony bylem, ale dawka leciala gruba


A ile tego szamałeś i jak dlugo? Opisz cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
A ja bije enana i jadlem oxandrolon. Jak dla mnie bomba i na nic bym nie zamienil. Nic nie boli. Libido kosmos mimo malej dawki. Na duzych dawkach tez estriadol wywala mocniej wiec jesli sie go nie zbije to libido bedzie kupa... Jak ktos nie ma pojecia o dopingu to nie powinien sie za ro zabierac. Albo zapytac kogos kompetentnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Mnie wlasnie zastanawia ten bol, bo ja bilem tylko Tren Ace i ten lekko czuc, kazdy tren lekko czuc, to tak jak test 4 estrow, tez go bedzie zawsze lekko czuc, ale napewno to nie moge nzwac bolem, bilem ed. Pare kolegow bilo pare rzeczy z Bioniche i kazdy mowil ze wchodzi ok, zaden bol a tu potem czlowiek czyta jak nie boli, trzeba przetestowac cos bo az mi sie nie chce wierzyc, chyba ze tu same pussy cat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
gouranga0
mm1986
gouranga0
Jadł ktoś wino z Bioniche? Ziomek dostał ostatnio takie coś, smak lekko slodki, tabletki twarde, łamią się łatwo :







Jadlem te winko, zadowolony bylem, ale dawka leciala gruba


A ile tego szamałeś i jak dlugo? Opisz cykl


Tego wina szamalem 80mg, jakos 6 tyg go lecialem, moze 7 nie powiem Ci dokladnie bo jestem on ponad 2 lata i z dawkami czasem poszaleje, w tle lecial tren i prop, albo inny tesc juz ci dokladnie nie powiem, ale bylem zadowolony z tego wina, ile tam mg ci nie powiem, ale byla to ,ostatnia, szansa dla winka, bo jadlem kiedys 2x po 40mg i byla kupa, dlatego dowalilem i widzialem to co chcialem w lustrze widziec
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

teść prop i clomid fake czy real ?

Następny temat

DB Pharma UGL (temat zbiorczy)

WHEY premium