SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bioniche Pharma (old design) 10ml vial - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254005

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
tak karpiu jadl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
koniak
jadl ktos halo z bionichy ? bo chcialbym sprobowac tylko nigdy nie jadlem halo i nie wiem jak dziala .. moze ktos opisac dzialanie halo ? oraz dawke i czas stosowania


Nie tylko on, sporo osób testowało, chwali i to nie tylko Halo ale i pozostałe orale:

Manieczki8
Halo bardzo dobre, starsi koledzy byli mega zadowoleni z działania
Btw. Oxa też na pewno jest oxą, czego nie można powiedzieć o niektórych innych labach. Skoro drogie orale spisują się znakomicie to w tańsze środki można śmiało celować. Dla mnie firma pewniak jak na razie. Oczywiście mowa o białych butlach bo te ciemne nie mają orali.

Zmieniony przez - Manieczki8 w dniu 2013-05-29 08:19:31

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Stan tabsy kosiarka, kolega zajada i ma porownanie do innej firmy z wysokiej polki i mowi ze nawet lepiej wypada ta Bioniche, ja dostalem gratis od niego Tren Ace, leci i jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1018 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9579
czuł ktos dyskomfort po suscie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Cofnij się o 1 stronę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1018 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9579
w co bijesz krzykacz ? na dupie tez prawie albo nic nie czulem nie pamietam ale na barkach czuc przez 1 dzien przewaznie zalezy ile ml 8)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
krzykacz
Taką uwagę można grzeczniej wyrazić... Ban i więcej kultury na przyszłość.


Przepraszam za ta wypowiedz ale teoche mnie ponioslo bo nie idzie zetelnego info wyciagnac. W bialej bioniche sa ciemne a w ciemnej sa biale. W kazdym badz razie wiecej sie to nie powtorzy z mojej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Spoko, luz. Filtruj bajere na przyszłość a nie będzie problemów.

swtk
w co bijesz krzykacz ? na dupie tez prawie albo nic nie czulem nie pamietam ale na barkach czuc przez 1 dzien przewaznie zalezy ile ml 8)


Barki/uda biję.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ok, wypowiem się co do środków które miałem okazję stestować:

1. Prop - działa jak trzeba, nawet lepiej Bolesność zerowa.
2. Tren Ace - specjalnie wbijałem solo w oddzielną partię mięśniową bo znajomi mówili, że boli. Może mam inną tolerancję na ból ale wg mnie zero bolesności i dyskomfortu. Szczoch ciemniejszy po dodaniu ed 100mg.
3. Halo - siła, agresja, twardość, żyła Podgoniłem lekko wynik w WL w i tak bardzo krótkim czasie.

Środki inj jak i orale polecam w 100%

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mnie ogolnie jak dobry tren to boli kazdy tuz po iniekcji czuje takie podrażnienie w miejscu iniekcji

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

DB Pharma UGL (temat zbiorczy)

Wiecej