SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bioniche Pharma (old design) 10ml vial - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 255085

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
No ok, jak wogole sie czulesz na takiej dawce t3 i zero ww ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurcze zle zrozumiałeś. zapewne że w DT mam 0WW. chodziło mi o to że trenuje rano nacczo czyli mam przed treningiem zero WW ( czyli trening jak aero naczczo )dopiero po treningu daje 30-25, jak 30g to owies a jak 25g to 1 tiger/redbul

ale 1-2 dni gdzie jest 0WW też się zdarzały ale to wtedy gdy 1-2 dni podjadłem np. wp******iłem 3/4 blachy ciasta bo niunia upiekła i żeby jej było miło jadłem je cały dzień

ogolnie czuje się zaj**iście czy mam stałe 150 czy 0 czy czasami 100.
intuicyjnie jem

ale widze że, płaski się zaczynam robić więc daje teraz 25mcg
i czekam na wrzesień i odpalam fajną bombe bo teraz to w miejscu toje tylko fat leci a mięśni mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1200
cypio klepie jak trzeba chlopaki zadowoleni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Po przejsciu po 4 miechach z cypio biosiry na enan bioniche czuje poprawe mocy. Pierwszy strzal byl wyczuwalny. Kolejne kompletnie nic. Ani opuchlizny ani bolu. Zero nawet dyskomfortu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Ciekawe jak ten miks cypio i enana z bionichy. 400mg w jednym ml wychodzi dosc ekonomicznie. Mysle nad przejsciem na ten miks lub normalne cypio bo enan juz leci z 5 miechow to przydalo by sie przejsc. Bral ktos tego miksa? Bo cypio wnioskuje z opini ze w porzadku.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Kilka stron wcześniej pisałem o tym mixie 400mg. Dla mnie był bardzo dobry. Osobiście polecam, ani bólu, ani stanów zapalnych nie zanotowałem na nim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wlasnie lece tego mixa tescia i deke, wczoraj poszedl drug strzal wiec nic nie moge powiedziec. Narazie bez bolu lekki dyskomfort. Ale tyle to nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Też miałem przejść z Susta-Med na Testo-Med ale po 6mies masówki stwierdziłem, że nie chce mi się już i przeszedłem na krótkie estry. Z susty bardzo zadowolony byłem więc pewnie i ten 400mg/ml kręciłby bdb, ale być może zrobię zapas sobie na next.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
http://zapodaj.net/f89ea0cd6029f.jpg.html fake czy oryginał? Dodam że tylko nie ma holo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
zapomnijx4
http://zapodaj.net/f89ea0cd6029f.jpg.html fake czy oryginał? Dodam że tylko nie ma holo


a gdzie ty widziales hologramy na tym bioniche??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

teść prop i clomid fake czy real ?

Następny temat

DB Pharma UGL (temat zbiorczy)

WHEY premium